Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 hete késik elmentem orvoshoz...

1 hete késik elmentem orvoshoz nem látott semmit hüvelyi UH-val ez lehetséges vagy kizárt hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés

Ma elmentem nőgyógyászhoz egy hete késik, szeretnénk kisbabàt és remélem most összejött.

Az orvos nem látott semmit semmilyen vizsgálatra nem küldött, csak annyit mondott hogy ha nem jön meg tovàbbra sem akkor 2 hét múlva jöjjek vissza.

Lehetséges hogy mégis terhes vagyok? Vagy mikortol látható UH-n ha van baba?


2016. aug. 31. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív teszttől kb. 10 nap, két hét, mire érdemben látni valamit. Neked még pozitív teszted sincs, így helyesen mondta, hogy két hét múlva menj újra. Azért addig tesztelj mindenképpen, lehet, hogy később volt ovu és akkor persze hogy se a teszt nem mutatja, se a doki nem látja még. De más okból is késhet, szóval ne éld bele ebbe még magad. Sok sikert!
2016. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tesztet nem csináltál?Méhnyálkahártya milyen vastag?

Ha később volt ovu akkor még nem látszik.

Ha időben akkor már felritkulást vagy petetszákot látni lehetett volna.

2016. aug. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miert is rohantal uh ra ?
2016. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egy hete késik már tesztelhetsz,ha baba van már ki mutatja!
2016. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi újság?
2016. szept. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!