Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megzavarta az antibiotikum?

Megzavarta az antibiotikum?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Elég nagy problémával nézek szembe :( Hüvelykúppal védekezünk de augusztusban volt egy tüszős mandulagyulladásom és antibiotikumot szedtem rá.A napokban viszont nagyon furcsán éreztem magam.Valahogy éreztem babánk lesz..Csináltam ma egy tesztet és igazam lett.Viszont van 3 gyermekünk és nem tudom hogy tudnám megtartani.Borzasztóan érzem magam.:( Mielőtt valaki felteszi miért nem gyógyszert szedek sajna nem lehet.Szedtem de tele voltam cisztával és így nem javasolják.Ezért próbálkoztunk a kúppal.Ami több mint egy évig jól is ment.Nem kívánom senkinek amit most érzek.De tudom az anyagi helyzet nem fogja megengedni hogy megtarthassam.Az antibiotikum kavarhatott be szerintetek?Mi a jó megoldás?!
2016. szept. 5. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az antibiotikum a szájon át szedhető hormonális gyógyszer hatását gyengíti. A helyi "fogamzásgátló" eleve oroszrulett minden egyébtől függetlenül nagyon rossz a Pearl-indexe. Azért lettél terhes, mert a hatékonysága kb. 80%-os.


Amúgy milyen megoldásra gondolsz? Ott van a baba, nem tökmindegy, hogy mi miatt van ott? Eldöntitek, hogy megtartjátok-e, vagy sem, ezt csak ti tudhatjátok.

2016. szept. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A hüvelykúp egy kiegészítő védekezési mód, pesszariumhoz vagy megszakított együttlét hatékonyságának növelésére.

Önmagában iszonyú nagy a kockázat, ami nálad be is jött. Sajnos.

Mostmár semmit nem tehetsz, megszülöd vagy elveteted.

A tablettán kívül is van hatékony védekezés, pl óvszer, spirál. Nekem a sima hormonmentes spiral is bevalt, 7 évig használtam gond nélkül.

Kb olyan felelőtlen voltál, mint egy 16 éves, sajnálom a babát.

2016. szept. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!