Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ebbol lehet baj?

Szerintetek ebbol lehet baj?

Figyelt kérdés

3 nappal ezelott veletlenul erosen raharaptam a nyelvemre,verzett meg nagyon fajt tegnap vettem eszre hogy azota van egy dudor rajta ami nem nagy,de meg mindig faj.

Amiota raharaptam azota a nyelvemen ezek a kis akarmik ott feljottek(bocsanat de nem tudom most mi a neve).

Szajhigeniaval semmi problema,fogdokinal voltam mar.

Olvastam hogy lehet hogy rak elojele,meg azt is hogy valami bakterium vagy fertozes,meg valamilyen afta vagy micsodat.

Szerintetek??

Nem tudom kihez menjek evvel,de szeretnem mas orvossal is megnezettetni.

Bocsanat az ekezetekert de siettem.



2016. szept. 5. 21:34
 1/5 A kérdező kommentje:
30hkm vagyok,arthat a picinek??
2016. szept. 5. 21:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél alkoholmentes Corsodylt és öblögess vele. El fog múlni tőle pikk-pakk. Fertőtleníti a nyálkahártyát, nagyon jó szer. Nekem van itthon, még terhesen vettem, makacs afta két öblögetés után elmúlt.
2016. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Es hol kaphato ez a gyogyszer es mennyiert??
2016. szept. 5. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban, drogériában biztosan, de talán nagyobb áruházak fogkrém osztályán is kapható. 1500 körül van, ha akciós 1200 is lehet.


Erről van szó:

[link]

2016. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, semmi baja nem lesz a babának attól, hogy ráharaptál a nyelvedre.

Rákos sem leszel, csak a seb miatt van feldagadva. Ne legyél ennyire hipochonder.

2016. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!