Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogyan tudtátok leállítani...

Ti hogyan tudtátok leállítani a pocaksimogatókat?

Figyelt kérdés
Tudom hogy csak kedvességből csinálják, és párszor jeleztem is hogy nem esik jól. De kezd az idegeimre menni mert ha eddig se fogdostak akkor most minek, ráadásul kívülről még nem is lehet érezni ha mozog. Senkit nem akarok megbántani de már tényleg nem tudom hogy mondjam el hogy nyomatékos és érthető is legyek egyben. Tapasztalatok?

2016. szept. 7. 11:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hál istennek, a környezetemben nem jellemző ez a szokás, ketten taperolták le eddig, abból egyik bnőm, az annyira nem zavart, másik meg egy apuka, akinek alig 2 hónapos kislánya van, ő azért tette, mert mint mondta, elvonási tünetei vannak, hogy érezze a rúgást...biztos van benne valami, én nem tudom, minden esetre engem is zavar, nekem senkinél eszembe se jutna. am én is megtartottam régebben is a lépés távolságot, most is, úgyh lehet azért nem is nagyon próbálkoznak be.
2016. szept. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!