Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy szem algopyrin árthat a...

Egy szem algopyrin árthat a babának? 6 hetes kismama vagyok, és tegnap nagyon fájt a fejem már nem birtam és bevettem egy algopyrint, mert más gógyszer nem volt itthon.

Figyelt kérdés

2013. szept. 2. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem árt, nyugodj meg.
2013. szept. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!! :)
2013. szept. 2. 12:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem árthat egy alkalom, de nem is használ. Legközelebb figyelj oda, milyen tartamú készítményt veszel be.

Nyugi, biztosan nem lesz ettől semmi baj.

2013. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az algopyrin már vény köteles, szóval elvileg orvos írta fel a problémádra. Na de gondolom ez nem így volt azért. :D Nem árt, nekem 12 hetes korom után (16 hetesen) fájt a fogam akkor a doki azt mondta algopyrin vagy paracetamol amit lehet rá beszedni. Végül a szülésznőm javasolta a Paramax Rapid nevű gyógyszert, hogy azt egész terhesség alatt lehet szedni, függetlenül a terhességi héttől, nem drága kb. 800Ft szerintem jó ha tartasz belőle otthon egy dobozzal, láz és fájdalom csillapító, és még a beteg tájékoztató is engedni, hogy kismama szedje. PARAMAX és NEM panadol!!!!
2013. szept. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, aranyosak vagytok :)
2013. szept. 2. 12:52
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Ne haragudj,de egy fej fájást nem bírsz ki...Nekem is elején nagyon sokat fájt a fejem,de nem szedtem be gyógyszert.1 dolog vált be egy zuhanyzás és megkértem a páromat,hogy a tarkómat maszírozza meg és jobb lett.Igen is árthatsz a picurnak.Következőleg fáj a fejed akkor is beveszel egyet jaj hát 1 szem nem árthat...?
2013. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak üzenem szenvedj, ha ennyi szorult beléd...

Nekem a nőgyógyászom javasolta hogy algoflexet szedhetek, ha már nagyon nem bírom, mert migrénes és frontérzékeny vagyok.. Nem egyszer fordult elő hogy algopirynt vettem be és láss csodát olyan egészséges gyerekem van, hogy kicsattan.

Kedves kérdező ne parázz nem fog ártani semmit. :)

2013. szept. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem szenvedek,mert fejfájáshoz nem kell gyógyszer.Ismerősöm masször és ö mondta,hogy a tarko masszázs a legjobb fejfájásra és egy zuhany.Én már vesztettem el babát sajnos és tudod inkább szenvedek én mint a kicsi.És nem mindenkinek gondtalan a terhessége,főleg az elején rizikos.
2013. szept. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát azért van az a fejfájás amire az ember gyógyszert vesz be. Szerencsé vagy, hogy neked nem fáj ennyire, de ettől még másnak fájhat annyira, hogy élni nem bír tőle. Én is vesztettem el babát,de a mostanival úgy fájt a fogam, hogy bármit bevettem volna csak, hogy elmúljon. Munkahelyen, utazásközben nem feltétlenül tud az ember lezuhanyozni és massziroztattni a tarkóját.
2013. szept. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 fcsenike ***** válasza:

Én inkább szenvedtem az első 3 hónapban. Nagyon sokat is fájt a fejem, frontérzékeny is lettem amióta terhes vagyok. De nem vettem be semmit, mert féltettem a babát. Pár hete mertem bevenni egy FÉL Ben-u-ron-t. ami paracetamol származék. EGyébként az első pár hónapban nekem is a nyak masszírozás tett jót! Ajánlom mindenkinek, aki félti a babáját annyira, hogy ne vegyen be gyógyszert. De mindenkinek saját maga döntése.


De gondolom nem lesz baja a babának egy szemtől, de én tuti nem vettem volna be az első 12 hétben semmit. Nem is ajánlott! Ez köztudott.

2013. szept. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!