Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis h nem akarok szenvedni?

Normalis h nem akarok szenvedni?

Figyelt kérdés
Onzo vagyok? Merjem megmondani a paromnak vagy nagy hulyeseg lenne, h ugy probaljuk meg osszehozni a masodik gyereket, h tuti ne nyaron kelljen megèlnel a terhesseg utolso 3hònapjat legalabb? Ha jol kiszamoljuk megoldhato. De nem gyerekes? Szornyem birtam az utolso negy honapot amikor azok majus junius julius Augusztus es szept elejere estek az utolso honapok.. egyszeruen nem menne megint.
2016. szept. 9. 11:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, a hányingerre írtam, hogy minden terhesség más. :)

A meleggel kapcsolatban még az jutott az eszembe, hogy szülés után 4 hónapig nagyon izzadtam és a baba is hasfájós volt, nagyon sokat volt kézben. Bár ősz volt meg tél, szerintem az se lett volna jobb 40 fokban, mint a terhesség.

2016. szept. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Hat lanyok.. koszonom.:) megbeszelem majd a volegenyemmel h inkabb toljuk ki a dolgot mert nem nagy az eselye h sikerul elso 1-2alkalombol de ha megis akkor nem lesz a legszebb nap szèp
2016. szept. 9. 12:22
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Akkor én is önző vagyok. De még, hogy.. :)

Pont nemrég említettem a páromnak, hogy szeretnék másdik babát majd de tuti nem úgy, hogy nyáron vagytok "nagy" terhes.. Tehát, hogy nyáron a 40 fokba van óriási pocakom..A kislányom decemberi baba volt. Úgy nagyon jó volt. Szeretném "önzőség vagy nem" ha a második poronty is valahogy késő összel,télen érkezne! Ezért időzítsük, úgy a dolgokat ha lehet:) Ha meg nem és becsúszik vagy valami közbe jön hát istenem.. Ez van!

2016. szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Igen ha becsuszik kibirom. De mi most megis beszeltuk h eskuvo utan allunk Neki ez tuti. Es februar vagy marciusban latunk neki , ugy meguszom talan!:)
2016. szept. 9. 15:04
 15/20 anonim ***** válasza:

Na en meg telen, december vegen szultem az elsot. Azt mondtam, soha-soha-soha tobbe teli gyereket. Hogy minusz 100 fokban, hoban, latyakban, nyirkos vacak idoben, fel 4kor mar vaksotet van kint es igy bezarva lenni otthon, remalom!!! Mindennap mentunk ki setalni, kutyank is van, de egy csecsemot fel oran at oltoztetni 500 retegbe, ahh. Megevett a sarga irigyseg a nyari anyukak lattan, akik egy szal bodyban tologattak az ujszulott picurt, fagyizgattak, este 9ig vilagos, jo ido. Nalunk fel evesen mar allt, maszott, egy mpre nem volt el mondjuk a pokrocon nyaron, bezzeg amire elindult 1 eves koraban, akkor megint -5 fok, mint egy michelin baba kitomve az anorakban, hotaposoban szerencsetlenkedtunk a jegpalyas utakon, jatszoter meg ebben az idoszakban borzaszto nagy elvezet... viheted esetleg jatszohazba az influenzaszezon kozepen, mint alternativa, haha. Egy nyari gyerek meg egyevesen vagy aztan osszel szandiban szagolgatja a viragokat es nezegeti a kavicsokat...

Na a masodik erre januarra jott, akkor mar egy a bezartsagtol es mozgashianytol amugyis hisztis dacos keteves melle jott a csecsemo 😂😂😂

Most szeptemberre jon a legkisebb, nekem egy aldas, pedig nem szeretem a meleget en sem, de 1000szer inkabb ez, mint a teli szules.


Persze az igazi a tavaszi lenne, ezt mar kiokumlaltam, de mint latod sok ertelme volt erre a kovetkeztetesre jutni 😆

Pedig vegiggondoltam: akkor mar kellemeseb az ido, sokkal konnyebb az eleje, nyaron meg max forog, te yugiban kirakod a pokrocra es elvezed a nyarat, amire jar vagy tavasz vagy nyar, egy szal kisgatyoban nyomja ameddig birjatok, a kimozdulas orom es vegtelen a lehetosegek tarhaza.


Na ezt csak azert irom, mert kinek a pap, kinek a papne, teljesen megertem, ha iranyitani akarod a kisteso erkezesenek idopontjat (engem is foglalkoztatott ez a tema), de ember tervez...


Nem vagy onzo, de ha megse ugy jon ossze, ahogy te szetetned, akkor is tuleled, tenyleg az a lenyeg, hogy a picur egeszseges legyen. Egyebkent fog osszeszorit es kesz.

😀😀

2016. szept. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Ertelek!:) de egy cseppet felre ertettel. Nem az a lenyeg h telen szulessen. Csak ne kelljen nagy hassal 35fokban szenvednem..

Felolem szulethet pont nyárra.. akkoris meguszom a nyari terhesseget. Maximum irigykedem majd a vekony csinos csajokra...

2016. szept. 9. 15:34
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja te is felreertettel, a lenyeg az volt, hogy en ugyanigy ki voltam a gondolatatol is egy teli gyereknek, mint te a nagyhasas nyarnak, aztan ugysem ez dont. 😊

Mi is probaltunk idoziteni, latod mekkora sikerrel :)

2016. szept. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Upsz. Akkor bocsanat ! Mindenesetre koszonom h Irtal, aranyos vagy. Hasznos volt.:)
2016. szept. 9. 15:42
 19/20 A kérdező kommentje:
Meg annyi, h nem a kenyelem beszel belolem. A szivem nem birja a meleget, sokat vagyok rosszul nyaron. Elozo terhessegem is "veszelyes volt" nem. Szeretnek kockaztatni!:)
2016. szept. 9. 15:45
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek,én is az önzők táborába tartozom. :)2 gyerkőc van,a 3.at én szeretném,ha max június,júliusbam megszületne.Én sem bírtam most a meleget,minden bajom volt,nekem is kellett gyógyszer.Az első téli baba,nyáron a nagyobb melegben félidőben voltam,meg sem kottyant.Második júniusi,és szuper volt,hogy akkor szuletett!Persze akkor is sikerült jó kis 39fokos lázat,vírust összeszedni,de akkot is jó volt,hogy nyár volt!

Most is úgy szeretném ha összejönne!:) Ember tervez,Isten végez.Ahogy szokták mondani! Szerintem pont ezért családtervezés,hogy mindent számításba vegyünk!☺

2016. szept. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!