Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2 hete épp menstrualtam de együtt voltunk a barátommal mikor a 3-4napban voltam. Nem vedekeztunk.Most szombaton sem vedekeztunk és hétfőn arra keltem hanyingerem volt. Rá gyujtottam egy cigire és meg fajult a gyomrom meg szedultem . Délután pedig kis vérzés ami nem olyan mind szokott és sokkal kevesebb folyik. Most este pedig hanytam is. Lehetséges hogy terhes vagyok ?
2016. szept. 13. 22:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az orvos első kérdése! És mikor volt pozitív a tesztje? Mikor jött meg utoljára? És mit mondasz? Tesztet nem mertem csinálni. De szédülök hányinger stb. Nos ha felfekszel az ultrahangra és azt mondja az orvos nem lát még semmit. Gyere vissza 1 vagy két hét mulva. Ugyis a teszt mutatja ki elöször.

Én történetem 6 éve szeretnénk gyereket az az 6 igen jol olvasod. Anyi negatív tesztet csináltam, de sose adtam fel az álmom! Majd terhes tesztem pozi kett! Boldog voltam majd 11 hetesen elvesztettem! Megált a szíve! Majd jötta következö terhességem pozi teszt orvoshoz elmentem hazaküldött nem vagyok terhes nem jó a teszt ő nem lát semmit! Hát vártam 9 héten kiderült elhalt a terhesség!! Igen lelehet pontozni a válaszom, hogy meny vegyél tesztett tapasztalatból irtam! És most itt vagyok az álmom nem adom fel ezután sem! Megint probálkoztunk éselső a terhességi teszt volt amit megvettem!

2016. szept. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Még felesleges lenne a teszt, és az orvos is.

Tesztelni akkor kell, mikor késik a menzesz. Nos te még csak a ciklus közepe tájékán lehetsz, valószínű nemrég volt ovud.

Se az orvos nem tud mit kezdeni veled még ilyen korán, meg a teszt is esélytelen, hogy kimutatja.

A tüneteket más miatt érzed.

2016. szept. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Varj egy hetet, tesztelj. Ha pozitiv, doki. De ilyen hozzaallassal mintha csoppet eretlen lennel meg a gyerek-temahoz.
2016. szept. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!