Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt akinek már 3-4 centis...

Volt akinek már 3-4 centis tagulasa volt ugy, hogy igazabol megsem erezte vagy tudta hanem a korhazba vettek eszre?

Figyelt kérdés
2016. szept. 14. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Doki mondta 38. heti vizsgàlaton, bő 2 ujjnyira voltam nyitva.
2016. szept. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm járt úgy hogy bement amniora és közölte vele a doki hogy akkor irány a szülőszoba 4 ujjnyira nyitva volt.
2016. szept. 15. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En a masodikkal 3 hetig jartam keltem bo 2 ujjnyi nyitott mehszajjal.(38hetesen nyilt ki,nem ereztem semmit)

En orultem,mert igy nagyobb volt az esely a normal szulesre csaszar utan.de vegul 8 nap tulhordassal,inditott szules es vegul ujra csaszar lett.

De mondom semmit nem ereztem belole.vizsgalatnal derult ki.

2016. szept. 15. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elsővel voltam úgy hogy már bent feküdtem a korházban tulhordás miatt. Napközben voltak hébe hóba görcsök alig éreztem. Este 5-6 perces fájásokkl megvizsgált a doki bő 4 ujjnyira voltam nyitva. Valószínű napközben tágulhattam ki de alig éreztem valamit.
2016. szept. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én toxémiával feküdtem a kórházban, az egyik pénteki vizsgálatnál mondta a doki, hogy 1333-as a méhszájam... de nyugodtan hazamehetek hétvégére, ha elfolyik a víz, akkor menjek csak vasárnap esténél előbb.


innen számítva 8 nap múlva ment csak el a nyákdugó, rá 2 napra indítani kellett.

2016. szept. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kiírt napon voltam a nőgyógyászomnál és akkor mondta, hogy 2 ujjnyira nyitva a méhszáj. Semmit nem éreztem belőle. 3 nappal később született a kislányom :-)
2016. szept. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!