Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Októberre kiírt kismamák hogy...

Októberre kiírt kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Minden érdekel.
2016. szept. 16. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:

vacakul. Tegnap fel-le ugrált a vérnyomásom, egész nap volt jóslóm, alig álltam a lábamon. Nem tudom mi történt hirtelen.

35 hkm

2016. szept. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fáj a hasam,felül. Doki szerint a gyomorsav... Még mindig hányinger,legelejétől végig. Melegem is van. Egyik nap nagyon felidegesítettem magam,úgy fájt a derekam,hasam... Nem hinnén,hogy jósló,bár sose volt még,a nagynál se. Nem időnként fájt,hanem folyamat végig két órán át.
2016. szept. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Napok óta fáj a punci csontom, úgy megyek, mint egy kacsa. Állandó hőhullámaim vannak és hiába kenegetem, sajnos brutális viszeres lett a lábam. Úgy érzem , hogy örökkön örökké terhes leszek. 😝

34+2

2016. szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor együtt szenvedünk :))))

A szeméremcsont nekem is fáj, az előzőnél szét is nyílt, gondolom most is ez várható.

Ti hogy alszotok?

2016. szept. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hasonló gondokkal küzdök én is...

Az alvás?? Hát... Alszok 3-4 órát, többet nem bírok....mindenem fáj.

Reggelre így is úgy nézek ki a sok vízťől mint egy alkoholista...

2016. szept. 16. 13:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nálam ma volt a védőnőm,fehérje van a vizeletemben,a vérnyomásom sem az igazi 139/73.a lábaim olyanok,mint egy elefántnak,úgy be van vizesedve.Zsibbad éjszaka a karom ,a lábam.Hívtam az orvosom ,azt mondta mérjem naponta 5x a vérnyomásom,ha megugrik 145/90 re menjek be a kórházba.34+5 km
2016. szept. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2. Vagyok

Alvás. Megy az,csak vergődve,milliószor s.ggel dobálva magam :D

2016. szept. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Nemsokara itt az október! Nyugii 🙂

Ma en sem voltam a toppon ezert nem mentem be dolgoznj viszont holnap zarasig leszek reggeltol 😕 Nemtudom mennyire fog menni. Szendvics bárba dolgozok de mar egyre nehezebben megy az egesz napos allas. Napkozben jobbat tudok pihenni, mint este. Este sokat jar az agyam meg nyomom a hasam meg minden mire elalszok hajnal van, reggel 8kor meg kelek es megyek dolgozni kb zombi üzemmódba de nem akarom kiiratni magam tappenzre mert felek h otthon eltyunulok es a vegen kihuzom a 40.hetig 😀😱 Szeretnem ha a 38.-ra meglenne mondjuk. Most leszek 37 hetes.. Egyebkent sok panaszom nincs. Viszont a szemeremcsontom nekem is faj! Olyan mintha ketté szakadnek ott lent neha. De talan igy konnyebb lesz a szules majd. Nektek elso baba? Nekunk igen, kislany lesz 😊😍 mar alig varjuk!!:-) szerdan voltam ctg-n ott minden oks volt. Hetfon megint doki, majd meglatjuk mit mond. Neha szurkal a hasamba, meg a huvelyemnel olyan rossz de elmulik hamar. Melegem az nekem is van meg sok gyomorsavam altalaban ejszaka.. A baba sokkal nyugodtabb, mint volt viszont neha olyan idetlen pozokat vesz fel, h azt se tudom hogy uljek v alljak 😀

Kitartast mindenkinek!!!:-) Melegem az nincs mar, nalunk mar esos idoszak van.... De nem banom:)

2016. szept. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!