Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes pocakos vagyok és hol...

6 hetes pocakos vagyok és hol barnás hol rózsaszínes folyásom van. Voltam már orvosnál is azt mondta minden rendben és ez normális. Szerintetek is az? Kinek volt ilyesmi? ) )

Figyelt kérdés
2016. szept. 16. 13:10
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
82%

Ha mar volt ilyened es atelted akkor minek akarsz errol tobbet tudni? Te vagy a barnazas nagymestere! 😆

Tovabbi jo barnazast kis pocakos!

😂

2016. szept. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
88%

Normális válaszokat kaptál! Az, hogy te nem tudod elfogadni ezeket, az már nem a mi hibánk!

A barnázás nem normális jelenség! Ha az lenne, meg már amúgy is megtapasztaltad az előző terhességednél is, akkor meg minek mentél vele dokihoz? Hisz normális dolog, és orvoshoz akkor szoktak elrohanni az emberek, mikor bajt sejtenek. Na akkor?

Egyébként az egy dolog, hogy nem mindig jelent bajt. Ez valóban így van. Én is barnáztam kicsit, és velünk se volt gond. De pl. barátnőmnek már bajt jelentett, és még sok ezer nőnek úgyszintén. Az, hogy nem feltétlenül jelent problémát, nem jelenti azt, hogy ez normális!

Ez legalább a 3. kérdésed ezzel kapcsolatban. Mindenhol ugyanazt a választ kaptad, hogy azért menj még el, nézesd meg magad mással is, hátha kell hormon pótlás, nehogy gond legyen. Nem rosszindulatból meg ostobaságból írták neked. Lehet, hogy tényleg szükségtelen, e jobb féli mint megijedni, nem?

De te már akkor is csak azt hajtogattad, de az nem mindig kell, meg az orvos mindent rendben talált meg bla bla.

Ha ennyire biztos vagy a dolgodban, akkor meg minek rugózol itt ezen napok óta?

2016. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
89%

" Gondolkodjatok mar el konyorgom miket irtok, a szintetekre mar nem lehet jobban lesullyedni. "


A mi szintünkre neked felemelkedned kellene. De nem fog menni, nem vagy ahhoz elég értelem birtokában. :)

2016. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
86%
Mi a sz@rnak kérdezed meg,ha a 4 gyerekes anyád úgy is tudja,annyira kedvesen válaszoltam neked, erre te meg itt szinte kikéred magadnak a válaszokat! Meg vagy te zakkanva??
2016. szept. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
40%
És nem hiszitek el, ma is új kérdést irt ki.. :S :)
2016. szept. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Mostmar aztan le lehetne akadni, aztse tudjatok en ki vagyok.. De en tudom kik vagytok, mindannyian csak itt irkalni tudok faszsagokat meg a masikat idegesiteni masra nem vagytok jok ;),fogadni merek gyereketek sincs meg,es itt irkaltok? Na hagyjuk mar kislanyok,vicc az egesz :D :D :D
2016. szept. 18. 07:39
 27/32 anonim ***** válasza:
86%
Miért ki vagy? :D Talán több vagy itt mint mások hercegnő? :D Annyit tudok hogy szánalmas vagy..
2016. szept. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer anyukád barnázot,egyszer te.Minden nap kiirod a kérdést.Nincs iskola vagy mi??
2016. szept. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
84%

"Mostmar aztan le lehetne akadni, aztse tudjatok en ki vagyok.. De en tudom kik vagytok,"


Hát ez jó! :D Te nem vagy ép elméjű az biztos.

2016. szept. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
100%
Hát nem mai a kérdés de azért végig olvastam. Ez vicc! A kérdező full kreténbe nyomja. Egy kispocakos barnázó titkos ügynök. Vicces!
2016. dec. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!