Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek hogy beinduljon?...

Mit tegyek hogy beinduljon? 39hetes terhesség. Hatalmas has. Zárt méhszáj és egyéb finomságok. A férjem nincs itthon most 2hétig külföldi munkája miatt de már nagyon szeretném ha beindulna a szülés.

Figyelt kérdés

Praktikákat várok amivel ezt előrébb hozhatnám. Sex most nem lehet.

Tudom addig jó amìg bent van de most ezt eltekintve várom az ötleteket.

Ősanyák és a túl okosak kíméljenek.



2016. szept. 20. 09:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
56%
A lépcsőzéstől akár a lepény is leválhat, gratulálok az ezt tanácsolóknak.
2016. szept. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
81%
tonikban lévő kinin esetleg segíthet beindítani a fájásokat.miert kell lepontozni? Válaszoltam a kérdésre. Azt hogy megprobálja e a kérdezö az az ö dolga!!
2016. szept. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
68%

Bábakoktélt csak terminustúllépés után szabad, és akkor is csak orvos felügyelete mellett!

Tehát betöltött 40. hét után!!


Egyébként én semmi jót nem tudok neked mondani a praktikákról, betöltött 41. héten az ÖSSZESET kipróbáltam, befektetés napján a bábakoktélt is megittam az orvosom tanácsára, de azon kívül hogy középerős rendszertelen fájásokat generált, meg egy jókora hasmarsot, nem történt semmi.


Én azért csináltam, mert az otthon lévő gyerekek miatt nem akartam szülés előtt is befeküdni még napokra.

Azt nem tudom, hogy "ősanya" lennék-e, de én nem járultam hozzá a kórházban sem az indításhoz, pedig a főorvos hajlott rá.

5 nappal később (41+6-ra) szép és könnyű szülésem volt.


Akárhogy is lesz, azt azért javaslom Neked, hogy vigyél valakit magaddal, aki közel álló és támogató személy (anyukád, barátnőd stb.?), ne menj egyedül szülni, még ha a férjed nem is tud ott lenni.


Legjobbakat!

2016. szept. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
94%
Szeirntem ne csinálj semmit, árthatsz is vele. Takaríts ki, sétálj egyet, cska hogy teljen az idő. Utána feküdj be az ágyba a kedvenc sorozatottad vagy egy jó könyvvel. Én ezt csináltam és tök jól teltek az utolsó hetek:) Mit megadnék most egy Grace klinika-maraton délutánért :D :D
2016. szept. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
90%

Én kipróbáltam mindent. 4. emeletre másztam, ittam tonicot, mi szexeltünk, fűszereset ettem, teát ittam az se hozott eredményt

41. hét lett belőle.

A másikkal elég volt elmennem a boltba 2x 2 liter üditővel és a lányommal a kezembe aki 12 kg volt akkor. Estére meglett a kicsi 38 hétre.

2016. szept. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó vagyok.

Ha minde képpen szülni akarsz cipelj, emelj. Az ismerősöm sajnos becipelte a babakocsit és beindult az erölködéstől a 35. Héten.

Nekem is a cipeléstől indult be az 2.

Gondolom most jól leleszek pontozva.:)

2016. szept. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
64%
Utolso, mi szamit cipekedesnek kb? Hany kg? Engem is erdekelne ez a dolog. Tegnap hajnalba gorcsolgettem mar meg is orultem h dejooo itt az ido! Erre semmi 😀 Ma mar mentem dolgozni.. En vendeglatos vagyok es 37 hetes egesz vegig dolgoztam meg neha cipekedni is kellett sajnos... Bar nem sokat de akkoris. Egesz nap szaladgalok a vendegek kozott, de eddig semmi. Viszont mar ugy faj a hatam h nembirok egyaltalan ulni se .. Max 10 percig autoba meg alig.. A baba is eleg nagy mar meg minden. Orulnek ha meglenne mondjuk a 39.re 🙈 Felesleges mar ez a szenvedes... Tonicot nem iszok az biztos mert utalom 😀 A lepcsozes nekem nem segitett eddig.
2016. szept. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Én is vendéglátós vagyok. 3hete nem melózom. Agyon cipekedtem magam plusz festés,takarítás stb stb. Készen állok a babócámra. Ezért is írtam ki a kérdést. A tonik nálam se jöhet szóba ugyanis utálom. Még a csípős ételeket olvastam hogy talan az is jó. Nem tudom ma kipróbálom..hátha 😊
2016. szept. 20. 17:04
 19/28 anonim ***** válasza:

Mit cipeltem?

A lányomat aki akkor 12 kg volt ehhez jött a szatyor 2x2liter üditő meg hozzás hazafele séta a boltból, úgy hogy végig cipelnen kellett mindent.

Én sajnálom is meg nem is beindult. Semmi baj nem volt nég benn volt. Ezt úgy értem hogy volt elég táplálék meg oxigén. Én szivesen vártam volna még 2 hetet mint a lányommal anno.

A sétánk pedig jó 15-20 perc között volt.

2016. szept. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
68%

A lepcsozesrol csak annyit, h a kórházban is javasolják, mint említettem, bent fekudtem tulhordas miatt.

Biztos, h azt akarta a dokim, h levalljon a méhlepényem....

A tonicban fogalmam sincs, h mi van, de annó mindent elolvastam, amivel végre kicsalogathatom a babamat.

Egyébként négy emeletes bérházban lakunk, cipeltem is, lift sincs, mégis egészséges babát szültem, de az osanyak biztos nem emelhetik a 15 kilós testvért sem, csak otthon fekszenek, és kímélik magukat a házimunkatol is.

2016. szept. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!