Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek hogy beinduljon?...

Mit tegyek hogy beinduljon? 39hetes terhesség. Hatalmas has. Zárt méhszáj és egyéb finomságok. A férjem nincs itthon most 2hétig külföldi munkája miatt de már nagyon szeretném ha beindulna a szülés.

Figyelt kérdés

Praktikákat várok amivel ezt előrébb hozhatnám. Sex most nem lehet.

Tudom addig jó amìg bent van de most ezt eltekintve várom az ötleteket.

Ősanyák és a túl okosak kíméljenek.



2016. szept. 20. 09:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
64%
Hahahaha 😂😀 hat ezjo amugy igen a lepcsozes az szerintem is jo legalabbis en azt hallottam. Meg biciklizek is amugy tenyleg azt kihagytam a munkahelyre meg vissza. Most lettem kesz a nagytakaritassal meglatjuk este lesznek-e josloim
2016. szept. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Én nem régen értem haza. Ctg egy deka fájást nem mutat és olyan zárt vagyok mint egy pezsgős üveg. Azt mondta a dokim ha kezd elegem lenni üljek bele egy kád forró vìzbe és lazítsak 😆 ámen 😂😁 egyébként más praktikát nem mondott pedig direkt kérdeztem. 😕
2016. szept. 21. 16:20
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

Atyám 21-es jól elvagy szállva magadtól!

Hordjátok túl mostmár. Az ember próbál irni aztán jön a röhögés.

Te meg kérdező lépcsőzve igyál tonicot miközben cipeled a babakocsit felfele oszt csókolom!

2016. szept. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Kellene egy kiadósat szeretkezned a pároddal lehet akkor nem lennél ennyire befeszülve. 😊😊
2016. szept. 21. 20:55
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a 21-es ! De nem ertem, hogy miert oltottal le 😀 A nevetos fejeket az ősanya kifejezesre irtam amugy.😳 na de mindegy akkor!


En holnap megyek ctgre kivancsi leszek mi lesz

2016. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

Ne aggódj kérdezò az én szexuális életem lehet picit dúsabb mint a Tied.

5+4 napos vagyok lehet inkáb ez az oka. 2 kicsi gyerek mellett. :)

2016. szept. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%

A másik dolog pedig az hogy oda irod ősanyák és okosak kiméljenek.

Akkor milyen választ vársz?

A nagyon okos ősanyák adtak régen "tanácsot" ezzel kapcsolatban.

Nem is értem milyen választ vártál igy.

2016. szept. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
😅😆..no comment 😂
2016. szept. 22. 13:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!