Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszáj nyilalás? Volt valakin...

Méhszáj nyilalás? Volt valakinek hasonló? 37hkm

Figyelt kérdés
Tegnap mennem kellett vérvételre es a 1,5 órás buszjárat közben folyamatosan nyilalast éreztem a hüvelyemben/mehszajamnal... rendszertelenül de szinte folyamatosan.. amíg ültem a vervetelnél volt hogy meg a víz is levert 1-2 ilyen bele szúrásnal es a görcs is ossze húzott. Gyorsan be szaladtam a nőgyógyászhoz megvizsgált azt írta a papiromra hogy ci2000. Azt mondta hogy a mehszaj meg zárva a nyak csatorna is ép de hogy a baba fejecskeje mar nagyon lent van. Hazafele ugyan ugy éreztem a nyilalast. Amikor lefeküdtem semmi gond nem volt majd amikor este elmentünk boltba ujra levert a víz mikor nyilalt es kb 20mpig is eltartott. Ma eddig semmit nem éreztem... szerintetek ez mitől lehet ??? Nyílik a mehszaj folyamatosan ?? Vagy ezt hívják jóslónak ??? A napokban számíthatnek esetleg babára ????
2016. szept. 22. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen 38-39 hetesen, az orvos azt mondta nyílik a méhszáj. Ennek ellenére 41 hétre született.
2016. szept. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van, pedig még csak 35 hetes vagyok, de van amikor meg kell álljak és nem tudok tovább menni.

De biztos, hogy nem nyílik a méhszájam, mert pár napja nézte az orvos és totál zárt, teljesen fenn van. És nekem már a 32. héttől csinálja ezt.

2016. szept. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 37 hetes vagyok, és ismerem azt a rettentő kellemetlen érzést, amiről írsz.Szerintem nem a méhszáj nyílik ilyenkor, hanem a baba feje ékelődik be és ahogy mocorog, idegeket is nyom, attól nyilallgat, ki is sugárzik a fájdalom, megrogyasztja a lábamat ha épp járok. Negyedik babát várom, és korábbiaknál is volt ilyen, de csak 40 és 41. hétre szültem. Ettől persze még lehet, hogy neked hamarabb jön!
2016. szept. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!