Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 18 hetes ultrahangon...

Ha a 18 hetes ultrahangon kisfiút mondtak egyértelműen akkor azt mennyire lehet készpénznek venni?

Figyelt kérdés

Ma voltunk 18 hetes ultrahangon (19 hetesek vagyunk valójában) és a szonográfusnak ez volt a legelső közlendője. Azt mondta teljesen egyértelműen mutatja magát, látta a kukit meg a zacsikat is.:D Ilyen esetben nem nagyon szokott tévedés lenni, ugye? Megmondom őszintén nagyon örültünk a hírnek, nagyon kisfiút szerettünk volna, de hallottam ezt-azt ezért nem tudom mennyire merjem beleélni magam.

19 hkm


2016. szept. 23. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 19 hetes genetikán kislányt mondtak. Egy hét múlva azén dokim meg azt mondta ő nem biztos benne. De nem lehetett megnézni rendesen. Most 24 hetes vagyok és még most sem tudom mi lesz.
2016. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiút nehezebb benézni, mint a lányt. Ha egyértelműen látszott a kukija, akkor tuti, hogy fiú lesz. Nekünk már a 12. hetin megmondták, hogy fiú, azóta még mindig fiú, igaz még nem született meg. 34 hkm
2016. szept. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kukiból már nem lesz punci, úgyhogy 100% :)
2016. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát gondolom nem változtat nemet.:) Csak azért kérdeztem, mert én semmit sem tudtam kivenni az ultrahang képen és amit nem a saját szememmel látok ugyebár azt mindig kétkedéssel fogadom.:)
2016. szept. 23. 15:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiam már a 14. héten megmutatta magát (magándokinál). De akkor még csak "súgni" merte a dokinőm, azt mondta, a 18. hetin már biztosra lehet mondani. A 18. héten kórházban csinálta egy másik doki az UH-t, ő meg már így kérdezte: "ugye tudja, hogy fiú?". Annyira egyértelműen mutatta a kukacát.
2016. szept. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva szokott tévedés lenni, ha egyértelműen látta a kukit, akkor biza ott van. Nekünk is 18 hetesen mondtak fiút, persze az is :)
2016. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ismerősömnek is fiút mondtak, aztán a 28. héten már lány lett belőle. :)
2016. szept. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az egyiknél 16, másiknál 14 hetesen megmondták h fiúk! :) Én csak azért láttam és hittem el, mert 4D-n voltunk. A sima 2D-n 18 hetesen én sem mondtam volna meg.
2016. szept. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy mennyire jó szakember a szonográfus és mennyire jó minőségű géppel dolgozik.
2016. szept. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A 12 hetes UH-n csak tipp volt hogy fiú, a 18 hetesen már egyértelműen kijelentette a doki. Az is lett.

Szerintem tuti kisfiatok lesz, akkor kételkednék ha az orvos bizonytalan lett volna és azt mondja "talán fiú".. De ha tényleg biztos akarsz lenni, várj olyan 24-26 hetes korig és menjetek el 4D-re. Egy szuper élmény és ha ott is fiút mond akkor lehet bevásárolni pasis cuccokból.

2016. szept. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!