Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretné vki, hogy kipróbáljam?

Szeretné vki, hogy kipróbáljam?

Figyelt kérdés

Volt egy kérdés fiú làny baba témàban,nem talàlom.

Babàt vàrok és aki szeretné annak kipróbàlom a praktikàkat a neme kiderìtésével kapcsolatban. Nagyon sok volt, most csak a szódabikarbóna pisi kombó ugrott be. Vàrom a tippeket.


2016. szept. 23. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Nem...

Van egy rakat ilyen videó a neten,bőven elég az is.

Ha ki akarod próbálni csinál nyugodtan,de ne a gyakori kérdések miatt....

2016. szept. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi még nem tudjuk a nemét. Kipróbáltam a szódabikarbónásat. Hol pezseg, hol nem. Egyszóval hü.lyeség.
2016. szept. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet kideriteni ezekkel a módszerekkel.

1 módszer van az orvosnál/szonográfusnál az uh.

Az biztos. De én a fiammal és a lányommal is ugyan olyan tüneteket produkáltam. Ha még kipróbálnék valamit ami megmondja fiú vagy lány mint pl az inga tartása has felett és társai akkor igencsak meglepődnék hogy tegyül fel fiú mert remeg a kezem aztán más módszerreleg lány.....

2016. szept. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Bulinak jó 😊 Én is megcsináltam a szodabikarbonasat. Hat aszerint lányom lesz, de az uh-n mar nagyon szepen latszik afutyije 😁

Több ilyen módszer is van. Tényleg jó poén de csak otthon paroddal. Mi is jót nevettünk, de az esély 50% h helyesen tippelnek.

Jo szórakozást 😊

Üdv 29hkm

2016. szept. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Khm... nekem ultrahangon végig lányt mondtak. De fiam lett.

Szóval egy 100%-os módszer van: szülés után belenézel a pelusba. :)

2016. szept. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!