Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesgondozás részlegre a...

A terhesgondozás részlegre a kórházban mehetk terhes kiskönyv nélkül? Első vizsgálat lesz

Figyelt kérdés
Lehet nagyon hülye kérdés, de sose voltam még az sztk-ban. Vagy a sima nőgyógyászatra menjek? Telefont termeszetesen nem veszik fel.
2016. szept. 24. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a sima nőgyógyra kell első alkalommal.

Még úgy is oda kellett, hogy magánban már megállapították a terhességet, sőt tú voltam a 12. heti kombinálton is.

2016. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Énis magánba jártam idáig, most lesz meg a 12 heti genetika is kiskönyvem is van. Akkor is elöször elöször vizsgálatra kell menni?

Másik terhesgondozáson mit szoktak csinálni. Bocsi a hülye kérdésért de sztkba még nem jártam soha.

2016. szept. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha azért akarsz menni, hogy megallapitsak a terhesseget, akkor a nőgyógyászatra kell menned. Ha már van igazolasod az élő magzatrol, akkor a terhesgondozoba
2016. szept. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, a legelso vizsgalat lesz, most fogjak megállapitani. Köszönöm :)
2016. szept. 24. 10:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz kell menni először aki ad igazolást arról, hogy terhes vagy és azzal a papírral kell menned a védőnőhöz aki kiállítja a kiskönyvet.
2016. szept. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom! Es a parom bejohet velem a vizsgalatra, vagy az sztk-ban nem szokas az ilyesmi? Azert lenne fontos, mert nagyon szeretne bejonni, es akkor inkabb foglalok maganorvoshoz idopontot.
2016. szept. 24. 18:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk az sztk-ban a nőgyógyászaton a váróból konkrétan ki is küldik a férfiakat, nemhogy beengedjék őket egy vizsgálatra! Máshol nem tudom hogy megy, de nálunk így! De szerény véleményem szerint sztk-ban máshol sem engedik be a férfiakat a nőgyógyászati vizsgálatra. Próbálkozzatok magán orvosnál!
2016. szept. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi :) akkor inkabb hanyagolom az sztkt... Parom olyan lelkes, nagyon letorne ha nem engednek be a vizsgalatra. Maganban bevihetek egy egesz focicsapatot, ha ahhoz tartja kedvem.
2016. szept. 24. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!