Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leginkább Miskolciakat kérdezn...

Leginkább Miskolciakat kérdeznék, de bárki válaszát megköszönöm. Uh-os kérdés, nálatok ki csinálja?

Figyelt kérdés
úgyértem az uh-okat ki szokta csinálni nektek?Ha van fogadott orvosotok akkor ő?Mert nekem mindig ő csinálja,de mondta hogy bárki megcsinálja,de ha azt szeretném hogy ő csinálja,akkor minden uh előtt pár nappal felhívom,és egyeztetünk mikor menjek,és behív.Másnál is így van hogy a fogadott dokija csinálja,vagy mindig más?Köszönöm a válaszokat!(24h)
2010. ápr. 23. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem Miskolci vagyok és nálunk külön szonográfus van 3aranyos nő váltják egymást így soha nem tudom hogy most éppen ki lesz d mind a hárman nagyon kedvesek és alaposak a dokit csak az eredménnyel keresem és megbeszéljük az értékeket méreteket
2010. ápr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk az orvosom csinálja az uh-t előre egyeztetett időben. Kivéve a genetikait, mert azt uh-s orvos csinálta. Egyébként mehetsz csak szonográfushoz is, de akkor ki kell várni a sort. Nem kötelező, hogy az orvosod csinálja.

30 hetes miskolci kismama.

2010. ápr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem Miskolcon a megyeiben volt a fogadott orvosom, a magánrendelőjében nem volt UH, így a kórházba jártunk havonta egyszer találkoztunk, és mindig ő csinálta az UH-t! :-) Egyeztettünk időpontot, és behívott. A 4D-t szonográfusok csinálták, mert azt mondta, hogy azért ők kapják a + gázsit, így az nem az ő asztala, azt ő nem csinálhatja!

Minden jót! :-)

2010. ápr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem miskolci vagyok. Van fogadott orvosom, de sosem Ő csinálja az UH-kat. A magánrendelésén nincs sajnos UH gép. A kórházba kell mennem mindig, időpontra, és az ott lévő szonográfus csinálja az UH-kat, ő adja ki a leletet és ezt viszem vissza a saját orvosomhoz.

Egyedül a kötelező 18 hetes genetikait csinálta egy orvos, aki éppen akkor volt ügyeletes.


32 hetes kismama

2010. ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia. Az én orvosom is a Megyeiben van, és Nekem mindig ő csinálja az uh-ot, sosem ad át szonográfusnak. Nagyon meg vagyok vele elégedve, és valahogy jobban is éreztem magam, hogy mindig ő vizsgált meg, mert már hosszú évek óta ő az orvosom, minden előzményemről tud (sajnos nagyon nehezen jött a baba különböző egészségi problémák miatt), és ezért tudom, hogy semmilyen részlet felett nem fog elsiklani!

Egy Miskolc melletti 38 hetes km

2010. ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek.Nem akarom hogy más csinálja,ezért is kérdeztem nálatok hogy van.nekem is minden uh-ot ő csinált,csinál,a genetikait is.Én a semmelweisbe járok hozzá uh-ra,van a magánrendelőjébe is,de az kicsi,nem olyan mint az sztk-ba,így azt mondta az uh-okat ott fogja csinálni ha azt szeretném hogy ő csinálja.Nyilván azt szeretném,mivel hozzájárok,akkor már ezeket is csinálja ő:)Köszönöm mégegyszer nektek.
2010. ápr. 24. 16:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!!

Én a megyeibe járok,van fogadott orvosom,Dr. Kerek Gyula,de nekem csak a genetikait csinálta ő,a többit mindig az uh-os csajok. jó babavárást!30hetes kismami

2010. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!