Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4hetes terhes vagyok, menstruá...

4hetes terhes vagyok, menstruációs görcseim vannak ez jelenthet bajt?

Figyelt kérdés

Menstruáció szerű görcseim vannak nem folyamatosan de sűrűn orvoshoz még nem szeretnék menni mert most vagyok a menstruáció elmaradasanak hetében

Elfog múlni a görcs más volt így, mert olvastam hogy sokan görcsölnek ezen az időszakon


2016. szept. 25. 11:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy terhes vagy? Csináltál tesztet vagy csak késik? Ha teszteltél, és pozi, akkor menj orvoshoz, ha nem, akkor lehet csak simán késik és meg fog jönni.
2016. szept. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Erős pozitív teszt
2016. szept. 25. 11:38
 3/18 A kérdező kommentje:
Ha ilyen korán vizsgál mert úgyis hüvely uh-ot csinálna attól nem lesz gond, ezért szeretnék egy hetet várni, nagyon félek Missed ab után szerintem természetes a félelem
2016. szept. 25. 11:40
 4/18 anonim ***** válasza:

Először is ne izgulj!Szedj magnéziumot!Ha lehet magneB6ot vagy magnerotot!Az semmiképp nem árt,csak használhat!Ha nem vérzel,nincs gond,csak ha nagyon erős görcseid vannak,akkor ügyelet!

Nekem is volt ilyen,de főleg az elmaradt menses után kb.1 hétig.Eléggé fájt,fájdogált már mindenhol.Aztán csak ritkán,átvetteba szerepet a hányás és fáradtság!


Szabad kérdezni,hogy mi történt az előzővel?Hányadik hétben volt hogyan zajlott?Ha nem akarsz ne válszolj!

2016. szept. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Pont azért menj orvoshoz, nehogy megint baj legyen. Természetes, hogy félsz, nekem is volt missed ab-om, de gondolom bízol az orvosodban, ha nem akkor keress másikat, akiben meg tudsz bízni.
2016. szept. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Magne B6 van itthon, nem elviselhetetlenül görcsöl csak mint egy menstruáció előtti napon és nem is mindig.

Előző terhességnél 9het volt és megállt a szívük ketten voltak, nem véreztem nem éreztem semmi fájdalmat csak az orvosom mondta hogy egyszerre állt le a szívük. Azt mondta az orvosom hogy vírus volt a szervezetembe

Az akkori terhesség elején szintén menstruációs görcseim voltak mentem is az orvoshoz akkor is és leszidtak hogy minek megyek ilyen hamar úgysem lát még semmit.

Ugyanaz az orvos közölte a babák szivmegállását nagyon bunkon erzeketlenül :( még az nap elmentem magánba de ott is ugyanezt látták

2016. szept. 25. 12:03
 7/18 anonim ***** válasza:

Sajnálom!:(Szerintem ahhoz a dokihoz ne menj,másikat próbálj!Ha "csak" ilyen görcseid vannak,az még nem baj,ágyazódik be rendesen.

Azt nem értem,hogy momdhatta ezt a doki?Igen,lehet vírus,de nem csak az lehet,hanem akár genetikai,vagy más probléma!Ezt egy ultrahangból nem hinném,hogy meg tudja állapítani...Nekem is csak mondtak valamit,kb.ugyanezt,de kiderült később,hogy pajzsmirigygondom van,és ezért nem is jött össze utána sem.Azóta van 2 gyermekem,

Most összejött a terhesség,ne aggódj,higyj abban,hogy mostmár minden rendben lesz!Magnézium+pihenés,ha tudsz!Egyél,igyál rendesen,ha tudsz.Ezt tudod megtenni magatokért!

2016. szept. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Teljesen normalis a 10 12 hetig a menszes szeru erzes gorcs a terhessegben

A baba szivmegallasat nem jelzi semmi

Uh most meg felesleges semmit nem latni rajta meg szivhang sincs

2016. szept. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm nagyon kedves vagy!

Ám a szövettan semmit nem mutatott, a magán orvos akihez utána mentem (ő is műtött) azt mondta hogy ő szerinte ez véletlen lehetett és nyugodjak meg nem kéne ennek megint elofordulni

2016. szept. 25. 12:33
 10/18 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as válaszoló ezért is írtam hogy nem szeretnék menni még orvoshoz mert semmit nem fog látni
2016. szept. 25. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!