Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! Főleg akik igy...

Anyukák! Főleg akik igy jártatok, írjatok légyszives, mit tettetek?

Figyelt kérdés

van egy 7 éves lányom,egy 7 hónapos fiam és ma reggel pozitiv lett a tesztem. Védekeztünk,nem akartunk babát,hisz még a fiunk nagyon kicsi és az anyagi helyzetünkkel sem birnánk vállani:-((

Aki igy járt,szültetek,vagy műtét? :-((

Hozzáteszem a szivem szakad meg és a teszt óta csak bőgök:-((( ugyhogy kérlek ne olyanokat vágjatok a fejemhez hogy miért nem tudtunk jobban vigyázni? Tudom,hogy sokan járnak igy és azt szeretném tudni ki hogyan döntött?


2010. ápr. 24. 06:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem ilyen a helyzetem, de mégis kicsit. 17 hós a lányom, terveztük a kistesót mire 2 lesz, hogy gyedről gyedre tudjak menni, mert a gyes nem elég nekünk sem: hitel a házon, párom most munkanélkülin, (meg kicsit mellé dolgozgat néha), szóval nem egy biztonságos helyzet. De megélünk azért. Ahogy abbahagytam a gyógyszert terhes is lettem, és 8 hetesen kiderült, hogy ikrek. Szóval a harmadik nekünk is meglepi, de nagyon örültünk neki, és most is. Holnap töltjük a félidőt. Azóta végiggondoltuk anyagilag a dolgokat, és ennél jobban nem is alakulhatott volna, hogy ketten vannak.

Építkeztetek? Csak azért, mert ha ilyen hiteletek van, akkor beszámít a harmadik baba, 1,4 millió, ennyivel kevesebb lenne a hitel! + az iskolás gyereknek ingyen van általában a kaja és a tankönyv,(ahol nem, ott is legfeljebb a felét kell fizteni). Magasabb a családi pótlék is, 3 gyerek után majdnem 50000 havonta. A kicsi meg, ha tudod szoptatni, csak a "peluspénzt" viszi, mert lesz ruhája szerintem a nagyokról. Én most csak az anyagiakat írtam, érzelmileg nem szólhat bele senki, te döntesz.

Szorítok, hogy jól dönts!

2010. ápr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Te tanácsaidat is! Gratulálok a babákhoz és jó egészséget kivánok Nektek! Ti helyzetetek elég hasonló,jó volt olvasni,hogy bátran vállaljátok:-)
2010. ápr. 24. 13:45
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező! Nos, hasonló cipőben járunk. Annyiban más az enyém, hogy már 22 hetesek vagyunk. 10 éves nagylányom és 15 hónapos kisfiam van, aki egyébként inszemináció után, hormonkezeléssel fogant 7 év próbálkozás után. Most pedig, szoptatás alatt, mensi nélkül szülés után 9 hónappal várandós lettem, amelyet észre sem vettem. Rákszűrés alkalmával derült ki, akkor már 12 hetes voltam. GOndolhatod mit éreztem! Forgott velem a világ. Sírtam, sírtam és nem értettem, hogy hogyan történhetett mindez ,tekintve az előzményeket. Mostanra pedig lenyugodtam, helyre tettem a fejemben a dolgokat és várom a kisfiamat. Olyan szeretettel, amivel talán még egyik gyermekemet sem, mert lelkiismeret furdalást érzek amiatt, hogy korábban sírtam és nem akartam Őt. Hiszem, hogy DOLGA VAN NÁLUNK ennek a kis Embernek és ÉLETET KELL ADNOM NEKI!! Ki vagyok én, hogy az egyik gyermekemért 100 ezreket fizettem (inszemes baba) a másikat meg eldobnám?! NEM és NEM!!! Az életet szeretni kell és LÉGY BÜSZKE, hogy ez a csöpp kis lélek TÉGED választott édesanyjának!

Dönts okosan én nagyon szorítok Neked!

2010. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!