Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mennyire volt más a...

Kinek mennyire volt más a második terhessége és szülés, mint az első?

Figyelt kérdés
2016. szept. 27. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
könnyebb volt a második (császár volt mindkettő, de könnyebb volt mert tudtam mire számítsak). A terhességem szinte teljesen ugyanolyan volt, tünetekkel, hízással, mindenben pöccre ugyanaz.
2016. szept. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyan az a kinlódás volt 38 hétig. Hányás, szagérzékebység, undor ételektől, egyforma ételek kivánása egyet kivéve az uborka azt a 2. terhességnél is kihánytam. Meg 3 héttel rövidebb volt.

A szülés meg sittysutty... 1,5 óra mindennel együtt.

De utána jobban fájt az összehúzódás és tovább véreztem.

2016. szept. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 30 hetes kismama a 2. babánkal,aki kiscsajszi lesz. Hihetetlen mozgékony és nagyon fájdalmas tud lenni néha 1-1 ütése,rúgása. Az elsővel nagyon aktív voltam még a végén is. Most többet kell pihennem, éjszaka gyakran van légszomjam.

A szülésre kiváncsi leszek. A kisfiammal 32 órát vajúdtam abból 15-öt a szülőszobán. Bízok benne hogy lesz egy kis fordított arányosság :)

2016. szept. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ég és föld volt a kettő. Elsőnél rosszullét a végtelenségig, de semmi probléma vagy komplikáció.

Másodiknál semmi rosszullét de problémás terhesség, komplikált szülés. Egy dolog volt ugyan az, mindkettőt túlhordtam. Kíváncsi leszek a 3. milyen új kihívásokat tartogat majd.

2016. szept. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!