Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Amikor állapotosak...

Kismamik! Amikor állapotosak voltatok /vagytok. Akkor milyen bugyit hordtatok? Tanga? Vagy sima bugyit?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2010. ápr. 24. 11:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
tanga
2010. ápr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Sima bugyi, nekem ez jobban bejött :)))
2010. ápr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

én terhesség előtt is, és még mindig azt hordok, a végéig tervezem, utána sima bugyit a vérzésig!

nem tudom miért mondják, hogy a fertőzések jobban terjednek tangával, elvégre nem húzod be elöl!

az eleje teljesen ugyanolyan széles, mint a hagyományos formájú bugyi!

lehet, hogy valaki fordítva veszi fel???

:)

2010. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem doki mondta:)sőt a tanga sipolyt,tályogot is okoz...szal:::nekem az lett tőle,szintán doki mondta:))attól függetlenül nem terhesen azt hordom XD
2010. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
A tanga sajnos a hüvely felé közvetíti a fertőzéseket a végbéltől, így terhesen csak sima bugyit hordtam. Olyat, ami poci alatt megy mélyen.
2010. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
tanga.szülés utánra pedig vetem pár db segges bugyit,a betét miatt.
2010. ápr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A terhességem alatt szoktam át a sima bugyira és azóta is csak azt hordok. A tangát nem tudom elviselni, pedig van egy pár a fiókomban.
2010. ápr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Az 5-ik hónaptól pamut francia bugyikat vettem kb 10-et.Mindjárt szülök,mindig azt hordtam.
2010. ápr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hordtam tangát. Íme, miért is nem ajánlatos hordani:

"Tanga az orvosok szemszögéből


Aki hallott már rosszalló véleményeket a tangáról, valószínűleg szakembertől hallhatta azt. A tanga veszélyeivel sokan nincsenek tisztában- ahogyan saját anatómiájukkal sem. Míg egy férfi esetében az egyes szerv jól elkülönül egymástól, addig nők esetében számtalan fontos szerv található egymás közelében. Mint tudjuk, nők esetében a végbél anatómiailag közel esik a szaporodószervhez, s a gáton keresztül könnyen átjuthatnak egyes kórokozók. Egy hagyományos pamut fehérnemű erre nem ad lehetőséget, hiszen magába szívja a táptalajként funkcionáló nedvességet, s nem ér hozzá a gáthoz.

A tanga azonban mintegy hidat képez, s a természetes védekezőrendszer átmeneti legyengülését kihasználva könnyen kórokozókat juttathat a női nemi szervbe. Még ma is sokan úgy gondolják, hogy ezen betegségek oka inkább a nemi életben keresendő, pedig általánosságban elmondható, hogy az esetek többségében a betegség ettől függetlenül alakul ki."

2010. ápr. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!