Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandós, terhes kismamák!...

Várandós, terhes kismamák! Kinek hogy néz ki most a pocakja? Aki érez magában indíttatást válaszba légyszi posztoljatok képeket hasatokról Ki mit használ a bőrére hogy ne legyenek csíkjai?

Figyelt kérdés
És légyszi annyit írjatok le hogy hány hetesek vagytok ha teszetek fel képet

2016. szept. 28. 23:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
megmutathatom magam de nem vagyok terhes. csak tervezzük a párommal és félek tőle hogy mi lesz a bőrömmel. szerinted ilyen kérdést férfi feltenne? mégis minek?
2016. szept. 30. 14:57
 12/15 anonim ***** válasza:
En is rettegtem tole azert kentem mindennel meg ettem omega 3mat ami belsoleg hidratal meg kontrollaltam az evest. Ugye nem repedtem halistennek, ugy voltam vele ha minden magam telhetot megteszek es megis akkor nincs bennem hianyerzet mert en mindent megtettem, ennel tobbet nem tudtam volna
2016. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Fel bizony! Tudod mennyi idiota van?? Par kerdessel feljebb volt is, hogy egy fiatal srac odavan a terhes hasakert!😆😂

Vagy valami hasonlo volt, nem is olvastam vegig.

Minden jot! 😙

2016. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
:)
2016. okt. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én tudom ajánlani az avonból a Soultions trhességi csíkok elleni krémet!Én még ugyan nem voltam és nem is vagyok terhes,de hirtelen híztam és szétrepedt a bőröm és ez a krém nagyon sokat segített+
2016. nov. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!