Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés a terhesség 33. hetén?

Vérzés a terhesség 33. hetén?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az érdekelne, hogy valaki volt-e hasonló helyzetben? Szept. 17-én rohantunk a kórházba, mert kicsit véreztem. Ekkor 32 hetes voltam. Minden vizsgálat negatív lett, haza küldtek, mondták, hogy pihenjek sokat. Kis barnás folyásom volt utána, de azt mondták ez előfordul. 21-én elmentem az orvosomhoz, ő is azt mondta, hogy rendben talál mindent, magnézium, sok pihenés. Úgy is tűnt, hogy minden rendben, jól voltam. Tegnap este ismét vérezni kezdtem, megint rohantunk a kórházba. Ismét nem találtak semmit, a vizsgálat alatt csak minimális véres váladék volt. Megint haza küldtek, azt mondták, hogy nem tudják megmagyarázni, hogy mitől volt, ágynyugalom. Azóta ha elmegyek wc-re csak akkor van egy kis vér. Az orvosomat még nem sikerült elérnem. Mostmár lelkileg is nagyon megvisel az egész. Azt mondja mindenki, hogy mindent rendben lát, de közben mégis vérezgetek. Fájdalmam egyébként nincs, néha kicsit szúr a hasam alja(mint amikor nagyon kell pisilni) de ez nem állandó és nem szabályos időközönként jelentkezik. Az elmúlt két hétben 4különböző orvosnál voltam( magán ultrahangon+az orvosomnàl+kétszer a kórházban) és a védőnőmnèl, és mindenki azt mondta minden rendben, pihenjek. Most vagyok 33hét 6napos kismama. Szóval valakinek esetleg volt ilyen tapasztalata?

Kérem az okoskodók meg akik ki akarnak oktatni kíméljenek. Köszönöm


2016. szept. 29. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy tágulási vérzés? Milyen a méhszájad? Elvileg ha tágulsz járhat vérzéssel is.
2016. szept. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy teljesen zárt.. Nagyon tanácstalan vagyok. :(
2016. szept. 29. 12:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs méhszájon a méhlepény sem? Ismerek egy anyukát aki a terhesség alatt többször vérzett emiatt. Még vérzéscsillapítót is adtak neki. Időben szült (császárral) végül.
2016. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Arra is azt mondák, hogy jó helyen tapad. Ez a nagy bajom, hogy mindenre azt mondják, hogy jó, közben valami mégsem. Mert nem hiszem, hogy ez normális.
2016. szept. 29. 13:10
 5/10 anonim ***** válasza:

fú, én 14 héten keresztül vérezgettem, heti 2 vizsgálat minimum volt, de gyakran hétvégén is be kellett mennem.

mindent találtak, hematómát, aztán eltűnt, de utáni is véreztem. akkor arra fogták, hogy lent van a méhlepény. na de amikor teljesen felkúszott és még mindig vérezgettem és semmit nem találtak akkor a főorvos jött és alaposan megvizsgált, majd összepisiltem magam :(

na ő talált egy méhszájsebet (állítólag), de rákra is gondoltak, 32 hetesen negatív lett a citológiám hálistennek :) na akkor azt mondták, hogy ne foglalkozzak a vérzéssel, baba jól van, ha jön se nagy baj, jó alaposan megvizsgálták a babát is a szonográfusok.

túlhordtam... :D


kitartás!!! :)

2016. szept. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Közben megint bementem a kórházba, bíztam benne, hogy bent fognak, de ismét haza küldtek. A dokim bent volt, megvizsgált, azt mondta valószínű a méhlepényből válnak le kisebb darabok az összehúzódások hatására. A baba teljesen jól van, minden a helyén van. De a biztonság kedvéért kaptam tüdő érlelőt. Továbbra is feküdnöm kell. De még mindig nem nyugtattak meg...
2016. szept. 29. 16:29
 7/10 anonim ***** válasza:

méhlepény darabok? tüdőérlelő???

nálam szó se volt ilyen drasztikus dologról, mennyire vagy a kórháztól? azért mumusnak pakold össze a cuccaidat :(

2016. szept. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem tartottak bent :( merre laksz? Milyen korház? Hát ha tényleg méhlepény darabb akkor feküdj ne mozogj. Ha jobban vérzel mentő, vagy ügyelet.
2016. szept. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
40km kb. Most is csomaggal mentem, nyugodtabb lettem volna ha bent tartanak.
2016. szept. 29. 17:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokkal kisebb gond miatt is bent tartottak a kórházba.Orvosodnak nem mondtad h befeküdnél?
2016. szept. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!