Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandós lányok és hölgyek!...

Várandós lányok és hölgyek! Az beteg dolog ha fiúként látok egy nagy pocijú terhes hölgyet és szeretném megérinteni, megnézni a hasát? Ha oda menne hozzátok valaki és megkérne titeket ilyenre megmutatnátok neki?

Figyelt kérdés

2016. szept. 29. 14:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%
Biztosan van olyan nő aki pénzért mindenre hajlandó még terhesen is. Normális nem fogja neked megengedni!
2016. szept. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak olyannak, akit ismerek.
2016. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
56%

Ha szépen kéred és nem egy késes gyilkos vagy. :) Pólón keresztül megengedném hogy megsimogasd.


Lehet rosszul vagyok össze rakva, de ha itt minden ősanya, annyira szent és csodálatos dolognak tartja a terhességet, akkor miért kell elzárkózni attól, hogy ezt a csodát egy pár percre megosszuk egy emberrel? Egy másik ember nő bennünk. Nem a cicinkre kért markolászási engedélyt.

2016. okt. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok ősanya, de sem a bokámat, sem a hajamat, sem a hasamat nem mutatom meg egy vadidegennek. Nehogymár azt mondd, hogy ha odaállna eléd egy idegen fickó, és előjönne ezzel, akkor nem csodálkoznál és gyanakodnál. Akkor benned nincs életösztön.
2016. okt. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
86%

Azt megmondanád hogy szerinted miből látszik kétséget kizáróan, első látásra egy vadidegenről hogy nem késes gyilkos, vagy bármi más defekt boldog tulajdonosa?!?!

Ez nem ősanya dolog, ne keverd a szezont a fazonnal! Egyszerűen nem szavazok ekkora bizalmat egy teljesen ismeretlen embernek, elvégre a gyerekemről van szó vagy mifene.

2016. okt. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
85%
Ez elég bizarr :/ Nem biztos, hogy megengedném, hogy egy idegen csak úgy simogassa a hasamat. Megnézni ruhán keresztül esetleg, hiszen ha már nagy a hasam, úgyis látszik úgy is, de a ruhát felhúzva, úgy tuti nem.
2016. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
72%

Nyáron menj ki a strandra, láthatsz terhes anyukákat bikiniben. Én is jártam úgy.

A tapogatást nem engedném. Az az igazság, hogy az ismerőseim közül van, aki úgy érzi, hogy hozzá nyúlhat és megérinti, nagyon utálom. Még a gyerekeimtől sem szeretem, ha szólás nélkül megérintik.

Mert az egy dolog, hogy benne van egy baba, de mégis az én hasam/bőröm, továbbá a kisbabámhoz sem nyúlhat akárki (amikor már megszületett)...

Szóval többszörösen nem.


Egyébként az, hogy vonzónak tartasz egy pocakos nőt, szerintem nem megvetni való.

Ha majd lesz barátnőd/feleséged és terhes lesz, agyon kényeztetheted. Csak ahogy levettem, addig még várni kell egy keveset. Nem baj, majd annál jobban kiélvezed, ha eljön az ideje...

2016. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
28%
Van az a pénz, amiért simán megmutatnám, simogatás is mehet megfelelő ár mellett, plusz testőrt is hoznék magammal.
2016. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
63%

Miért akarod terhes nők hasát fogdosni?

Barátnőmnek új pasija volt mikor terhes voltam. Àllandoan a hasamon csüngött. Alapból szereti a gyerekeket. Mindig ült mellettem fogta a hasam hogy mikor meg hogyan mozdul meg végre. Nem tartottam betegesnek, aranyos volt :)

2016. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Acs .Barbara válasza:
72%
Az normalis hogy kerdezed meg erdekel es kivancsi vagy milyen lehet. En a hasam nem mutatnam de talan egy ujjal hozza erhetne.
2016. okt. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!