Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismama vagyok....

6 hetes kismama vagyok. Sajnos dohányzom, hogy tudnám lerakni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 3. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Úgy, hogy csak a gyermekedre gondolsz...
2008. okt. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

így vaN! gondolj a gyerekedre, hogy ha te cigizel ő nem kap elég levegőt, fuldoklik. Ezt akarod? szereted a babád?..............

ha igen, akkor ne okozz neki fájdalmat......

2008. okt. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy belegondolsz mennyit ártasz ezzel a babádnak! Én is dohányoztam, sajnos még akkor is, amikor elkezdtünk próbálkozni, igaz csak napi egy szálat szívtam akkor már! De aztán ahogy pozitív lett a teszt, meg sem fordult a fejemben, hogy rágyújtsak! Pedig nem volt tőle undorom, csak a felelősségérzet nagyobb volt, mint a cigi utáni vágy! Olvasgass utána milyen károkat okoz a magzatban a cigarettázás és szerintem könnyen fog menni! És ne nyugtasd magad azzal, hogy ez meg ez is dohányzott és mégis egészséges babája született!!!! Hát had nem mondjam, nekem is volt egy ilyen ismerősöm, egészséges babája született, de aztán később kiderült, hogy hiperaktív és koncentrálási problémái vannak az iskolában! Szóval ami előszörre egészségesnek tűnik, ott még lehetnek rejtett problémák!!!!

Nagyon szorítok neked hogy legyen elég erőd!

Kitartás!

És gratulálok a babádhoz! :)

24 hetes kismama

2008. okt. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint még nincsenek rosszuléteid. Én is erős dohányos voltam, napi 1doboz mindig elment. Ahogy terhes lettem még nem tudtam rögtön lerakni, de sokat csökkentettem.(muszáj volt). Nem akartam, hogy a babám beteg legyen. Mindig az jutott az eszembe, hogy fuldoklik és így könnyebben leraktam. Pluszba jöttek a hányingerek és végleg leraktam. Most 18 hetes vagyok kicsit néha kívánom a cigit, de a baba fontosabb. Gondolj erre, ha szoptatás után vissza is szoksz, de ne tedd ki fejlődési rendellenességeknek a babád. Ill. nehogy meghaljon. Boldog babavárást.
2008. okt. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Akarat erő kell. Én napi egy dobozzal szívtam, s mikor két csík lett a tesztemen, olyan ideges voltam hogy rágyujtottam, de el is nyomtam, mert lelkiismeret furdalásom lett, hogy akkor szegény gyerek biztos ott fulladozik bennem. Azóta nem gyujtottam rá. Ki lehet bírni.
2008. okt. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Van épp elég rémtörténet a dohányzás miatt történtekről. Gondolom tudod, hogy vetélést, koraszülést, halvaszülést okozhat. A gyereked asztmás lehet, hiperaktív, viselkedészavaros. A barátnőm dohányzott a terhessége alatt, a babája 2 hónapot élt, egyértelműen a cigi miatt. Próbáld letenni, nagyon nehéz lesz, én is dohányoztam a terhesség előtt, és nem mondom, hogy leszoktam, de nem gyújtok rá. Ilyenkor mikor még nem is érzed a legnehezebb, később majd ha már mocorog, akkor jobban át tudod érezni, viszont most a legsérülékenyebb a babó. Sok sikert, és kitartást a leszokáshoz.32 hetes kismama.
2008. okt. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kerj a haziorvosodtol es a nogyogyaszodtol segitseget. En Skociaban elek. Az egyik kolleganom hasonlo gondokkal kuszkodott. O tapaszt kapott (itt ingyen adjak kismamaknak)Nem tudom, hogy ez ugyan az a tapasz-e mint amiket a gyogyszertarban is lehet kapni, vagy valami mas osszetetelu, hatoanyagu a babara valo tekintettel, tehat ne kezd el hasznalni amig a dokikkal nem konzultaltal meg.

Es hat igen. A lelkiismeret furdalas is sokat tud majd segiteni remelhetoleg.

Napi mennyit szivsz? Ma probald meg csak a felet.


Sok sikert

2008. okt. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nehezen megy,de már odáig eljutottam,hogy a lehető leggyengébbet és a régi adag felét szívom el.És így napról-napra kevesebbet kell.Ja és én ha őszinte akarok lenni,nem voltam rosszul a szagától és ha lehet ilyet mondani még jobban kívántam,mint előtte.
2008. okt. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
majd rájössz ha beteg gyermekedet hordanod kell a dokihoz.
2008. okt. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak tedd le. Egy élet múlik rajta és egy egész család életét tudod tönkretenni egy rossz döntéssel. Ha mégsem menne [link]
2008. okt. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!