Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeméremcsont fájdalom? Mit...

Szeméremcsont fájdalom? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Borzasztóan fáj a szeméremcsontom, annyira, hogy már a lábamat alig bírom felemelni, a cipőmet alig bírom felvenni, kínszenvedés az egész. emellett tegnap vettem észre, hogy középen a nunimon van egy hatalmas nagy sötétbarna csík, nem is csík, inkább sáv, meg szerte olyan kis véknyabbak, mint a hason a terhességi csíkok. én azt hittem, ilyen csak a hason jelenhet meg... 29 hkm
2016. okt. 5. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ket hetig fajt annyira, hogy alig tudtam labra allni. Sajnos ez ilyen,teljesen normalis. En inkabb kibirtam es nem vettem be ra semmit, de ha nem birod akkor terhesseg alatt is szedheto fajdalomcsillapitoval probalkozz. Ne aggodj, el fog mulni, csak lazulnak a csontjaid! :)

A csik pedig a nunin is lehet, nem csak a hason!

2016. okt. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is a 30. hét környékén fájt kb 2-3 hétig, de valami borzalmasan. Nem lehet csinálni semmit ellene sajnos. Az orvos is azt mondta, ez velejárója lehet a terhességnek.

Majd elmúlik.

2016. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, fájdalomcsillapítót nem akarok bevenni, semmiképp sem. leginkább a csíkok leptek meg, egy hosszabb megfázás miatt nem igazán volt energiám leborotválni még ott is, és most hirtelen mintha a semmiből jöttek vna elő, legutóbb semmi, most meg hipp-hopp, mint egy tigris....
2016. okt. 6. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!