Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 12 hetes genetikán...

Ha a 12 hetes genetikán minden rendben volt, és megcsináltattam a kombinált down szűrést is, ami negatív volt, akkor attól még lehet baj a 18 hetes genetikán?

Figyelt kérdés
2008. okt. 3. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Elvileg nem! Én is végigcsináltam ezeket a korom miatt, és a 2. genetikán minden rendben volt. De a dokik minden esetben kihangsúlyozzák, 100 %-ot ők nem garantálnak. Ez van! Szerintem nyugi, bár én is akkor leszek nyugodt, ha kibújik és rendben lesz!

22 hetes

2008. okt. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség 18-19. hetében, a hasfalon keresztüli érzékelővel végzik. Ekkorra már elkészültek az AFP eredmények, ennek a birtokában jól kiszűrhetők a fejlődési rendellenességek, kromoszóma-elváltozások, a koponya, arc, gerinc, szív, a rekeszizom, hasfalzáródási problémák, vesék, húgyhólyag végtagok fejlődési rendellenességei, elváltozásai. Kimutathatók a lepény tapadási rendellenességei és a pontos terhességi hetet is jól össze lehet hasonlítani a korábbiakkal
2008. okt. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kicsi rá az esély, de lehet. Egy ismrősömék sajnos így jártak.

23 hetes kismama

2008. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!