Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masodij trimeszterben rosszulet?

Masodij trimeszterben rosszulet?

Figyelt kérdés
Elso trimeszterben ritkan volt hanyingerem meg ritkabban hanytam.Most 14 hetes vagyok es par napja naponta tobbszor hanyok rosszul vagyok.Rosz a kozerzetem is.Mindenhol azt olvastam a masodik trimeszterben erzik a legjobban magukat a kismamak en meg po t most vagyok nem jol.Mas is volt igy?
2016. okt. 9. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én első trimeszterben egyáltalán nem hánytam, a 14 héttől a 17.-ig viszont legalább 3 alkalommal. Nem szentírás az első trimeszteri rosszullét, annál is inkább, mert még a második elején vagy, tehát bőven belefér. A barátnőm az első trimesztert végighányta és a másodikban a 18. hét körül lett csak jobban. Szóval ne aggódj, nagyon változó, hogy ki mikor produkál tüneteket.
2016. okt. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 18.-20. Hétig voltam rosszul hányingerem volt hánytam. Szóval szerintem ne aggódj. Minden terhesség más. 27 hkm
2016. okt. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 7+6 napos de minden nap hányingerem van és hànyok.

Félek hogy úgy lesz mint az első kettőnél. Végig rókáztam az egész terhességet és a vegén még a savam is fenn volt minden nap.

2016. okt. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem volt jobb a második. Hányni egyszer hánytam: 35 hetesen
2016. okt. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a kisebbik fiammal még a 24.héten is rosszul voltam. Tök fura volt, pont a cukorterhelés napján szűnt meg.

Ismerős végighányta az egész terhességet.

Mindenki máshogy reagál.

Kitartás

2016. okt. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Második babával elejétől 20 hétig hánytam.

Most váro a 3.at 12 hét óta többet vagyok rosszul mint előtte

2016. okt. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!