Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van esély, hogy kiegyensúlyozo...

Van esély, hogy kiegyensúlyozott legyen a babám?

Figyelt kérdés

Eddig minden rendben volt, csak a babámra tudtam koncentrálni, de 4 napja sajnos meghalt az édesapám. :( 2 napja volt a temetés. Én nem tudok megnyugodni, és a babámmal is kevesebbet foglalkozom, mint eddig. :(

Járt valaki hasonlóan? Nem szeretném, ha valami baja lenne szegénykémnek!

35 hetes vagyok.


2010. ápr. 25. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon sajnálom apukádat, részvétem. Nyugodj meg, a babád érzi, hogy most szomorú vagy, de emiatt ő nem lesz szomorú, boldogtalan, vagy kiegyensúlyozatlan baba! És ha megszületik, akkor tudni fogod, hogy apukád is kicsit veletek van, és örülni fogsz a babának, ő ad majd neked egy kis megnyugvást, és boldoggá tesz. Nem lesz semmi baja, ne félj.
2010. ápr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Persze, hogy lehet kiegyensúlyotott baba! Ne aggódj! Ha viszont megszületik, a jelenlétében csak rá koncentrálj, ölelgesd, simogasd sokat. Ha rossz kedved lenne, akkor hagyd magára, ne a szobájában, jelenlétében szomorkodj.

Ahoz, hogy megnyugodj, kb 2 évre lesz szükséged. Az első fél év nagyon nehéz. Ez saját tapasztalat, de ismerőseim is hasonló idő alatt dolgoztak fel ilyen esetet.

Jó babázást, és persze könnyű szülést!

A baba megérkezéséhez meg van már minden?

2010. ápr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, a baba érkezéséhez már megvan minden, még a kórházi csomagomból hiányzik egy-két dolog, de pár napon belül az is kész lesz.

Remélem, hamar jön a baba, és eltereli a figyelmemet, amennyire csak lehet...

2010. ápr. 25. 17:50
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha visztek fényképező gépet akkor azt is a csomagba rakjátok bele! Mi csak mellé készítettük és a nagy izgalomban itthon hagytuk.
2010. ápr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Szia! Én is hasonló helyzetben vagyok. Én a 24.hétben járok. Sajnos, pénteken (04.23.) nagymamám meghalt. Vele éltem és reggel munkába indulás előtt beköszöntem neki a szobába....de Ő már végleg megpihent.

Én is nagyon félek, hogy emiatt nehogy baja legyen a csöppemnek. Nálam kicsit eltereli a gondolataimat a munka, otthon a kertészkedés és a párom is sokkal figyelmesebb velem. Remélem, Nálatok sem lesz gond meg nálunk sem. Sok egészséget és erőt kívánok Nektek!

2010. ápr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
próbálj Te is és a 14:20-as is arra gondolni, hogy micsoda hihetetlen dolog ez az emberi körforgás. egy nemzedékből elmegy valaki a családból hogy utat adjon a legfiatalbb nemzedéknek. kérdezz csak utána rengetegszer előfordul ez, hogy pont egyszerre esik a születés és elmúlás...
2010. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Én 8 hetes terhes voltam, mikor a bátyám meghalt balesetben. Gondolhatod, hogy éreztem magamat, nagyon jó testvérek voltunk. A babám mégis nagyon kiegyensúlyozott, nyugodt és boldog baba, 17 hós.

Részvétem.

2010. ápr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Részvétem:(Feldogozhatatlan egy szülő elvesztése:(

De ne félj, a baba nyugodt lesz, majd apukád ringatja,mosolyog rá és megnyugtatja,mert a lelke örökre veletek marad.



Egyébként, első emlékem dédmamám halála,csak annyit mondott:menj drágám szólj anyának,hogy dédi elalszik.és meghalt.ez az első emlékem::(

2010. ápr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Bízom benne, hogy boldog lesz ez a baba...

2010. ápr. 28. 21:23
 10/10 anonim ***** válasza:
A növérem 7 honapos terhes volt mikor temettük apukámat.. nem kell elmondani milyen érzés volt, de semmi baja a kislánya már 13 éves de semmi baja:)
2010. ápr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!