Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenthet-e valami gondot, ha...

Jelenthet-e valami gondot, ha egyáltalán nem bírok semmi édeset enni már a terhesség elejétől kezdve (18 hetes vagyok most)?

Figyelt kérdés
Csak a teát iszom ugyanannyi cukorral, mint régebb. Amúgy néha kívánom az édeset, de rosszul vagyok tőle (hányingerem van utána), ezért inkább kerülöm. Remélem, azért a baba megkapja a szükséges szénhidrátmennyiséget egyéb ételekből. Utalhat ez valami rendellenességre?
2008. okt. 3. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Én is így vagyok ezzel. Csak nem fiad lesz? Úgy gondolom ez csak előny lehet. 23 heteske
2008. okt. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%

Szia!

Nem kislányod lesz?

Nálam is ez van és nekem az lesz! :)

2008. okt. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, kisfiú lesz-e vagy kislány. Anyai megérzésem alapján fiúra tippelek.
2008. okt. 3. 16:55
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Én is arra tippeltem és pinás lett! :)
2008. okt. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%

Én sem akarok egyáltalán édességet enni, pedig mindig édesszájú voltam. Aztán amint terhes lettem, egyszerűen azóta nem kívánom az édeset.

És kisfiam lesz.

23 hetes kismama

2008. okt. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
[Igaz, hogy még nem kaptam meg a választ a kérdésemre, de én nem pontoztam le senkit.]
2008. okt. 3. 18:01
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Én nagyon de nagyon szerettem mindig is az édességet bármilyen formában. Amikor terhes lettem viszont egyáltalán nem kívántam. Én még teát sem ittam. Ez viszont nem probléma! Szénhidrátot ahogy Te is írtad kap a bébi, lehet azt sokmindenből pótolni. Ne is gondolkozz olyan dolgokon, hogy valami rendellenesség van. Ne izgulj!

2008. okt. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, az előző válaszomat javítanám: nem az édességet, hanem az édeset. :-)
2008. okt. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

Szia, nem hiszem, hogy gond lenne belőle, sőt, szerintem egészséges is. Nem feltétlen sütiből fogod kapni a szénhidrátot, hiszen nemcsak abban van.


A nemeket azért kérdezték, mert van ilyen "legenda", hogy ha édeset kívánsz, akkor lány lesz, ha sósabbat, meg ilyesmit, akkor fiú, de ennek nem hiszem, hogy sok alapja van.


Megváltozik az izlésünk terhesség alatt, ennyi. Azt mondják utána helyreáll. Én éltem haltam a csipős kajákért, most nem. A céklát imádtam, most rá se bírok nézni..én is 18 hetes vagyok. Ne aggódj emiatt, nem utal semmire :)

2008. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Akkor gondolom, ha több cukorra lesz szüksége a szervezetemnek (vagy a babának), majd "szól".
2008. okt. 3. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!