Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhesen nem voltam...

Diabloamstaff kérdése:

17 hetes terhesen nem voltam még dokinál, az baj? Ultrahangon magánorvosnál igen, és mindent rendben talált.

Figyelt kérdés
2016. okt. 11. 02:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Most akkor voltál vagy nem voltál? :) Ha magánorvos megnézte UH-n, gondolom akkor minden szükséges vizsgálatot elvégeztetett. Az UH-kon kívül kell egy nagylabor, és néhány fertőzés szerológiája (szifilis, HBV).
2016. okt. 11. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de miért nem voltál..?
2016. okt. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, baj. UH-n kívül kell vérvétel, kombinált teszt..stb.. jah: és a védőnő: oda pisimintát vinni, ott kapod meg a terhes kiskönyvet, amibe majd a terhesgondozást végző orvosok/ szakemberek mindent feljegyeznek.
2016. okt. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én csináltatnék vérvizsgálatot is.

Ha kérdéses az intim egészséged, akkor a kockázatnak megfelelően tenyésztést is (saját magad veheted le a mintát, nem szükséges a hüvelyfeltárás orvosnál), illetve PH-tesztet, ha azt elégnek ítéled.

2016. okt. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, de rád és a babára nézve veszélyes is lehet.
2016. okt. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért nem voltam mert sokáig nem tudtuk hol intézzem a dolgokat mivel ausztriában dolgozom. És mivel bonyolult,magyarországon szeretném inztézni. Magánorvosnál csak ultrahangon voltam.
2016. okt. 11. 13:38
 7/8 A kérdező kommentje:
És próbáltam magánorvost fogadni,de nem vállalta akire gondoltam,ezért is húzodott. Mit tehetek most?
2016. okt. 11. 13:56
 8/8 anonim ***** válasza:
semmit ! bemész a terhesgondozóba, aztán elkezdődnek a vizsgálatok. Pár vizsgálatot nem fognak már megcsinálni visszamenőleg, de azért, még időben vagy.
2016. okt. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!