Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés, terhesség alatt! Hogy...

Vérzés, terhesség alatt! Hogy végződött? Pozitív, negatív végkifejlet egyaránt érdekel.

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok,tegnap véreztem. A doki szerint a babócával minden rendben. Nagyon aggódom... Gyógyszert szedek és próbálok pihenni. Kinek mik a tapasztalatai?
2016. okt. 12. 13:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tesóm karácsony előtti nap vérzett be, rohantak az ügyeletre, kapott szurit, utána semmi baj nem volt, pedig majdnem szülésig dolgozott is. 39 hét 5 napra 3400 grammos lánykát szült :) Ne idegeskedj, próbálj minél többet pihenni!
2016. okt. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
5. héttől barnázás, kaptam progeteron exeltist, napi 2 db. 8 hetes uhig eltartott a barnázás, ott megállapította a doki, elhalt a magzat, már felszívódás alatt van. Ez volt hétfőn, kiirtak következő hétfőre műtétre, mert akkor egy megfázás miatt nem voltam altatható. Vasárnap éjjel otthon elvetéltem, reggel kórház, egy 1 cm-es darabka nem ürült ki, ezért műtöttek. 3 hónap szünet utána, most 3 hónapja újra próbálkozunk
2020. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!