Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem baj ha nem hallottam...

Ugye nem baj ha nem hallottam szívhangfigyelővel a babám szívhangját, akarhol kerestem nem talaltam.11 hetes kismama?

Figyelt kérdés
2016. okt. 13. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj nagyon picike még. Én a 12. héttől sem találtam meg mindig,sok helye van még elbújni. ☺
2016. okt. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugye azt tudod, hogy még bugyivonal alatt van a méhed felső vonala?
2016. okt. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így van, egész lent a szeméremdombnál keresd,kicsit lefelé irányítsd. Akkor talán meglesz...
2016. okt. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igy is kb 3percig keresgeltem, nem lehet baj ha megegyszer megprobalom? :(
2016. okt. 13. 16:47
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Ha ugy hiszed, hogy ez art a babadnak, akkor miert hasznalod?

Elolvastad a hasznalati utasitast? Nekem angelsounds van, ezt a 14. hettol ajanljak.

Tudod egyaltalan hol kell keresni? Gondolom, a 'hasadban' kerested, pedig nagyon nagyon lent van meg.

Marha jo kis dolog a szivhangfigyelo, de nem mindenkinek valo. Ha tobbet idegeskedsz miatta, mint amennyi megnyugvast adna, akkor minek?

2016. okt. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai de próbálgathatod.Ha ártalmas lenne nem forgalmaznák.Próbáld meg nyugosta,egész lent és szépen lassan húzd a pocakodon.De ha nem találod nem kell bepánikolni.25 hetes vagyok és még én se találom meg azonnal,pedig Ő már minimum fél kiló.
2016. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6: Kiváló érvelés. -.- A cigi is ártalmas, mégis forgalmazzák...
2016. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

10.hettolkezdtem el most hasznalni es eleg sokaig tartott megtalalni. Azota mar csak nehany perc, mert tudom mar, hogy merre van.:)

14hkm

2016. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!