Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehetet a szívhanghallgatóv...

Mi lehetet a szívhanghallgatóval amikor halgattam a babát? Szerintem nem a szivverése volt mert annal lassabb volt, viszont az enyémnel kicsit gyorsabb volt mert néztem kozbe az enyémet. Lassan12 hetes kismami?!

Figyelt kérdés
2016. okt. 15. 08:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Te őrült vagy..
2016. okt. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
12 hetesen nem fogod hallani azt a gyereket!
2016. okt. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Leginkább bélmozgás.
2016. okt. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Miért kell naponta megkérdezni?
2016. okt. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Még mindig te??Hányadik kérdést teszed már ki??
2016. okt. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Kérlek, olvasd már el a használati útmutatót (ha már a többedik kérdésednél is hasonló a bajod, és a válaszadókra fittyet hányva, a tanácsukat nem megfogadva újra próbálkozol), és másold be nekünk azt a mondatot, ami arra utal, hogy 11 hetesen neked mindig meg kell találni a szívhangot.


Hidd már el legalább a használati utasításnak, hogy ez nem fog menni. Bedilizel teljesen, mire a 40. héthez érsz, ez tuti!


OFF: leheteTT, haLLgattam, figyelj oda a helyesírásra, mert ennyiszer olvasni borzasztó!

2016. okt. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem te felejtds el azt a kütyüt,már megszállott lettél. Nekem is van,de nem vagyok így rákattanva. Én a 12 héttől hallottam vele,de nem mindig,volt amikor nem találtam pici még nagyon a baba. De nem idegeskedtem és nem rohantam orvoshoz emiatt... Örültem ha néha megtaláltam,ha meg nem így jártam. Most már lassan a 15. hetet töltöm,most már mindig megvan mikor hallani szeretném,rögtön,kb 20 másodperc alatt behallgatózok és annyi. Nem szeretik a babák,ártani nem árt,de már jókorákat berecseg mikor hallgatom,gondolom belerúg (bár még nem érzem) Ne gyötörd azt a szegény kis magzatot az állandó keresgéléssel. Várj még 2 hetet,szánj rá kis időt,keresd meg. Ha egyszer megtalálod,fogod tudni milyen hang,nem lehet eltéveszteni,és azt is,hogy hol keresd. Így nem fogod az őrületbe kergetni sem magad,sem a picidet.
2016. okt. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
KB 16. Hét után lehet szívhanghallgatóval hallani. Mert addig bugyi vonal alatt van a baba
2016. okt. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Na ezért nem ajánlják az orvosok ezeket a kütyüket a kismamáknak. Én kölcsön kaptam egy ilyet és 16 hetesen se találtam meg mindig, de azért nem pánikoltam be. Amikor megtaláltam, akkor apukával hallgattuk pár percig és tök jó volt, de mikor nem találtam meg 1-2 perc után félretettem. Mivel már mocorgott így nem nagyon aggódtam, hogy épp nem találom, mivel szívhang nélkül biztos nem rugdos egy baba :) Szerintem tedd el azt a valamit legalább 1 hónapig.
2016. okt. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

A magzat szívhangja percenként 120-180 körül mozog, gyorsabb, mint a felnőtt emberé. Olyan lódobogás szerű-hangja van.

Viszont 12 hetesen még ne keresd. Sőt, szerintem nem sok értelme van a szívhangfigyelőnek: mikor még nem érzed mozogni, sok helye van, ezért a szívhangot is nehéz megtalálni. Ha elkezd már mozogni, akkor úgyis érzed, hogy jól van.

Ráadásul a pici magzatok félnek a szívhang figyelőtől és az ultrahangtól. Én láttam, hogy 4D-n hogy menekül a picim az ultrahang elől. Sokkoló volt, többet nem is mentem, csak a kötelezőre. Gondolj bele, neked lehet, hogy jó érzés lenne hallani a szívhangját, de ő fél, menekül előle. Ezzel kínoznád még a következő 28 hétben minden nap a szülésig? Ne bántsd!

2016. okt. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!