Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehetet a szívhanghallgatóv...

Mi lehetet a szívhanghallgatóval amikor halgattam a babát? Szerintem nem a szivverése volt mert annal lassabb volt, viszont az enyémnel kicsit gyorsabb volt mert néztem kozbe az enyémet. Lassan12 hetes kismami?!

Figyelt kérdés
2016. okt. 15. 08:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
12 hetesen még nem lehet hallani vele. Védőnőnél is legkorábban 16. héttől nézik a szívhangot dopplerrel, de van, hogy csak a 20. héttől. Az ilyen babaszívhang hallgató szerkezeteket is csak a 20. héttől ajánlják a laikus kismamáknak. Amúgy teljesen félrevezető lehet. Hallottam már olyanról, hogy anyukának nem mozgott a baba, de megnyugodott, mikor hallani vélte ezzel a szerkezettel és végül nem ment orvoshoz. 3 hét múlva derült ki, hogy a magzat már nem él, amit ő hallott, az a saját verőerének lüktetése. :(
2016. okt. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%
Fejezd már be, hogy ugyan azt a kérdést teszed fel napi szinten!!!
2016. okt. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Te idióta...
2016. okt. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem jo dolog ez a kutyu, foleg mondjuk itt Angliaban ahol csak kb 2 havonta neznek ra az emberre, DE NEM IDIOTAKNAK VALO! Olvasd el az elozo ket kerdesed alatti valaszaimat is, azok meg kedvesebbek voltak.
2016. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Megne haragudj de megszállott vagy 32hetes km.
2016. nov. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!