Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális válaszokat kérek?

Lolol kérdése:

Normális válaszokat kérek?

Figyelt kérdés
18éves vagyok,és terhes.A párom fiatalabb nálam,ő 16éves.Hogyan csináltassam így meg az apaságit,hogy a babám az ő nevén legyen?Nem lehet ebből gondom?Nem kritizálást és kioktatást kérek,hanem normális választ.
2010. ápr. 25. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a párod szüleinek a beleegyezése kell hozzá.. Ha valaki 18 éves kora előtt férjhez akar menni, akkor is az kell. De ez csak tipp..
2010. ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Mar nem lesz belole gond, mert 14 eves korig szamit kiskoru megrontasanak. Az apasagi nyilatkozathoz viszont szukseg van a szulok beleegyezesere, es egeszen a fiu 18 eves koraig helyette egy kinevezett gyam gyakorolhatja az apai jogokat. Altalaban a fiu szulei, kirivo esetekben kijelolt tiszti gyam.

Sok kitartast kivanok!

2010. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jársz már védőnőhöz? Ő szerintem tudná, vagy esetleg utána tud járni, ha neked ciki.
2010. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Rákerestem a törvények között, de a névadás között nem találtam ilyesmit. Tehát gondolom, az vontakozik rá, ami amúgy: csak akkor veheti a nevére, ha nyilatkozatot tesz. --> De mivel még nem 18 éves, ezért a szülő/gondviselő beleegyezésével kell, hogy ez megtörténjen. Szerintem kérdezd meg a helyi önkormányzatnál az anyakönyvvezetőt.
2010. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

14 felett beleegyezéssel(úgyértem h a pasid beleegyzett) akkor nem büntetnek.azért durva lenne.


szegénykém.védőnőt kérdezd meg:)

2010. ápr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!