Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek mi lesz. Ti mit tennétek...

Félek mi lesz. Ti mit tennétek? Hogyan tovább? 3 gyerek vállalása. így?

Figyelt kérdés
Már volt két vetélésem tehát eddig nem maradt meg. Van két nagyobb fiam 12 és 8 évesek. Most talán ismét babát várunk. Kicsit zűrös az életünk még nincs kész a házunk... és a nagyot aki auti fejlesztésekre hordom, a kicsit sportolni.. és a férjemmel váltott műszakban dolgozunk. Ő 8-16-ig én mindennap 14-22-ig vagy van ,hogy reggel 8-ig. Van egy hölgy aki segít. Szóval harmadik?
2016. okt. 16. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Nem vallalnek harmadikat igy.
2016. okt. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem akarom elvetetni, mert várjuk.. s még különben is kicsi.
2016. okt. 16. 21:55
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Hat akkor sok sikert. En vedekeztem volna.
2016. okt. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves Az eszedbe sem jut,hogy ez a baba nem véletlen? Hanem tervezett és nem az a kérdés megtartanád-e? Félek,mert mér volt vetélésem.. ....
2016. okt. 16. 22:03
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Mi a kérdés? Amilyen rózsát szakítasz olyat szagolsz?

Vagy az ember addig nyújtozkodjon ameddig a takarója ér?


Mit tennék? Lenyugodnék, mindig lesz valahogy,ahogyan eddig is mindig volt valahogy!

A kérdés, hogyan fogod/fogjátok megélni?! Erre senki nem tud majd válaszolni. Még te sem!

Nem értem az utolsó kérdést.. Szóval harmadik? Ezzel mit szeretnél?

Lényeg az, hogy millió nagy családos ember él a világon.. Ebböl Nagyon nagyon sokan boldog, szép életet élnek:) Csak szervezés,napirend,szabályok kellenek:)

Sok sikert!!!!

2016. okt. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Várj csak.. Attól félsz, hogy elvetélsz?

Vagy az időbeosztás miatt aggódsz? Amikor a pici megszületik úgyis otthon leszel.. Emiatt most tök felesleges stresszelni!

De mondom. Szervezés-szervezés! És higgadtság!

2016. okt. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Félek megint megjárom és már nem vagyok fiatal. Félek,hogy kifutok az időből...
2016. okt. 16. 22:08
 8/13 anonim ***** válasza:
szedj terhesvitamint, pihenj amennyit tudsz, legjobb lenne ha elmennél veszélyeztetett terhességgel táppénzre
2016. okt. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kollégiumban vagyok még nem szeretném otthagyni az ottani gyerekeim.. persze értem.. de még csak 1 poz tesztem volt.
2016. okt. 16. 22:18
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Csak en nem ertem, hogy most mi van pontosan es mi a kérdés?
2016. okt. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!