Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért késhet a menstruációm?

Miért késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan problémaval fordulok hozzátok, hogy 4 napja késik a menstruációm néha enyhe gőrcsöket érzek a melleim bevannak duzzadva este fájnak melltartó levételekor. Ma amikor az 5-dik (ma múlna el) napon nem jött meg teszteltem Gabriell terhességiteszttel de az negatív lett, sosem késett mindig 28 napra megjött. Mi más okból lehetséges ez ? Felfázás,betegség kilőve egyik se volt,sincs. A koromból (22) kiindúlva ez lehet még normális, hogy lehet változni fog az időközök? Hozzáteszem ha baba lenne örűlnék neki, mert szeretnénk a párommal. Válaszotokat előre is köszönöm.
2016. okt. 21. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy terhes vagy, de még a teszt kicsit korai volt.

Késhet egy csomó minden miatt, Google-ban is ha rákeresel, remekül le van írva sok helyen. Pl: ciszta, polip, szervi probléma, májbetegség, stressz, vagy egyszerűen csak késik pár napot.

A menstruáció nem egy atomóra, ami pillanatnyi pontossággal jön meg.

2016. okt. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazad van ebben de szerinted mire gondolnék ha sose késett ? Nekem ez teljesen 'új' fura helyzet. :) A negatív válasz is válasz...köszi szép napot, csókollak ;) !
2016. okt. 21. 10:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha voltatok együtt (márpedig gondolom voltatok :)) simán lehetsz még terhes. :) Lehet hogy később fogant a baba. Ha továbbra sem jön meg, akkor 2-3 nap múlva ismételd meg a tesztet. :)

2016. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy terhes vagy de lehet,hogy kimarad, nekem kétszer volt olyan,hogy kimaradt egy teljes hónap, mind a kétszer elmentem az orvoshoz,semmi problémát nem talált, azt mondta nem vagyunk gépek előfordul az ilyesmi.
2016. okt. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia. Igen voltunk együtt, szeretnénk babát!! :) De jó lenne :) remélem baba van a háttérben és nem valami betegség. Ha hétfőig sem jön meg, elmegyek privat UH-ra :) Köszönöm Nektek a választ. ☺
2016. okt. 21. 11:39
 6/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Sajnos meg jött a mensim, mit gondoltok azért elmenjek orvoshoz megnézetni magam mi lehetett a gond ? :)
2016. okt. 22. 12:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

#3-as vagyok. Sajnálom, hogy megjött. Orvoshoz nem hiszem hogy menned kéne, mert 4 nap késés még nem olyan sok. Nekem pl 26 és 39 nap között ingadozik a ciklusom a második terhességem óta. Előtte napra pontosan mindig 28 nap volt.

Lehet, hogy elindult valami, ami sajnos mégsem maradt meg.

2016. okt. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia. Nagyon szépen köszönöm a választ! :) Huh hát akkor sajnálom, hogy ez lett.. Igaz nem nagyon vérzek csak pár csepp halvány piros és görcseim sincsenek, eddig nem a megszokott módon van. Ha elmúlik csinálok mégegy tesztet hátha... :) Jó lenne anyukának lenni már!! :)
2016. okt. 22. 19:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Tesztet most is csinálhatsz ha akarsz!
2016. okt. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!