Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt aranyér?

Terhesség alatt aranyér?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémám van,hogy 7hetes kismama vagyok és mar terhesség előtt is volt aranyérem,de a kenőcs rendbe hozta. Most viszont annyira vérzik,hogy ha csak pisilni ülök le is friss vér folyik tegnap este óta. A kenőcs nem használ. Másnak is volt ilyen? Vagy nagy lehet a baj? A babára nem veszélyes ugye?
2016. okt. 21. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el urologiàra. Az a baj,hogy anterhesség előrehaladtàval csak egyre rosszabb lesz ahogy nő a terhelés. Ez most még csak a hormonok miatt van.
2016. okt. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A babára nem veszélyes az aranyér.

Ha a kenőcs sem használ, és valóban ennyire rossz a helyzet, mutasd meg az orvosnak mindenképp, nehogy addig fajuljon, hogy műteni kelljen!


Addig is, étkezz rostokban gazdagon. Minél több szárnyashús, teljes kiörlésű gabonafélék, ezek a magas cinktartalmú ételek felgyorsítják az aranyér gyógyulását is.

2016. okt. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Feher kenyeret pl már egyáltalán nem eszek nagyon sok teát meg gyümölcs levet iszok nem tudom ez mennyire segít...
2016. okt. 21. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:

A gyümölcslevekkel is érdemes vigyázni, mert nagyon nagy a cukortartalmuk.

Teákból is inkább gyógyteákat igyunk, mint a kamillatea, de a legjobb a szobahőmérsékletű szénsavmentes ásványvíz. Legyen meg a napi 2-3 l folyadékbevitel.

2016. okt. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És a cukortartalmú dolgok is bánthatnak? De nekem amugy pont ez az hogy inkább sokat a hasmenés irányban vagyok mint ellenkezőleg :\
2016. okt. 21. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!