Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel tudnám lenyugtatni a...

Mivel tudnám lenyugtatni a bébim? Éjfél óta semmit sem alszunk. Azóta folyamatosan rúgdal, csuklik, nyújtózkodik, izeg-mozog, mint aki próbál kiszabadulni.

Figyelt kérdés
Gondolom a hidegfront miatt. Másnak is vannak ilyen tapasztalatai?
2008. okt. 4. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakákat. Most meg 4-kor felkelt, és azóta nem aludtunk. Most 5 hónapos. Én is gondoltam, hogy az idő miatt. Itt egész éjjel üvöltött a szél, mostanra elállt, de még esik.
2008. okt. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. De Ő még meg sem született. 39 hetesek vagyunk. :o)
2008. okt. 4. 10:11
 3/6 anonim ***** válasza:
tedd a pocidra a kezed.beszélj hozzá..de lehet készülödik kifele..és szépen beáll utirányba,nekem még vajudás alatt is csuklott és mozgott..
2008. okt. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Még a vajúdás alatt is szoktak mozogni? Nem is tudtam.

Hát, október 5-re vagyok kiírva! Lehet hogy igazad lesz. Köszönöm a választ.

2008. okt. 4. 10:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Hallgassatok lágy zenéket, simogasd őt, igyál meleg tejet, vegyetek egy kellemes fürdőt, hátha akkor lenyugszik, és ő is elalszik. :)

23 hetes kismama

2008. okt. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is főleg éjszaka aktív volt a babám amikor még a pocakomban volt. Szülés előtt pár nappal viszont mintha meg lett volna őrülve, úgy rúgkapált és nyújtozkodott. Hamarosan ki is szabadult :-) vajúdás alatt viszont meg sem moccant, gondolom nagy stressz volt ez számára.
2008. okt. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!