Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alat mit lehet...

Terhesseg alat mit lehet tenni a gyomoreges ellen?

Figyelt kérdés
2016. nov. 2. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ehetsz többször keveset, szedhetsz rennie tablettát, ihatsz ritkán tejet, félig ülve aludhatsz, nem iszol szensavasat, kávét nem iszol, savas csináló ételeket is kerülöd.

Nekem mindegy volt mindent kipróbáltam talán egy ideig a felig ülve alvas segitett.

2016. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Renniet szabad szedni
2016. nov. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Kerüld az erősen fűszeres, csípős, zsíros, nehéz ételeket. A csokit, kávét, alkoholt szintén.

Közvetlenül evés után ne feküdj le teli hassal, esetleg tornázhatsz is kicsit, az is enyhítheti a tüneteket.

Illetve sokan dicsérik a Salvus-vizet, éhgyomorra, vagy étkezés előtt két órával kell meginni belőle egy-két decit.

Ha semmi nem segít, akkor érdemes szólni az orvosnak, és ő tud ajánlani gyomorsav elleni készítményt.

2016. nov. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen mértékű. Én alapból (nem terhesen) is szedek savlekötőt, és a dokimmal egyeztetve terhesen is szedhettem tovább. (Pedig elég erős típus, nem Rennie-szintű.)
2016. nov. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a hideg citromos víz segített, keksz is jó rá, vagy a Rennie.
2016. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hideg tej. Én naponta 1-1,5 litert is megittam belőle az utolsó hónapban :)
2016. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem kiskanál cukor segített.
2016. nov. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a háztartási keksz az, ami nagyon gyorsan segít. Illetve tejet is szoktam inni rá, nekem az is bevált.
2016. nov. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!