Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes + 2 napos terhességné...

10 hetes + 2 napos terhességnél a székrekedés miatt muszály volt erőlködnöm. Elmehet a baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok kicsit nyugtalan vagyok. Egyszer van egyszer nincs székrekedésem. Most nagyon erőlködtem és félek ezzel rosszat csináltam. Múlthéten voltam orvosnál monden oké volt. Nem vérzem, nem fáj semmim jól vagyok. Ja és már volt magzat mozgás is. Remélem nem csináltam nagy bajt!
2010. ápr. 28. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi!Biztos,hogy nincs semmi baj!
2010. ápr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát azért nem hiszem hogy egy nagy wc-zés miatti erölködéstől beinduljon a vetélés,ha így lenne az nem ettől lenne.

Nekem is volt székrekedésem több gyógymód is van rá ami használt nekem is:reggel egy meleg tejeskávé,Espumisan gyöngy 2 szemet bevenni,és van a Tamarin lekvár ami kimondottan terheseknek való elég rossz íze van de hatásos.


10 héten érzed a magzatmozgást?

Én harmadik babámat várom és a 14 héttől éreztem.

18 hetes km.

2010. ápr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztosan nem lesz gond, de azért az erőlködéssel vigyázz nagyon.Egy ismerősöm ,mint utólag kiderült, kétszer azért vérzett, mert erőlködött:-(

Sokszor nekem is gondjaim vannak, reggelente szilvalekvárt eszem,de ha nagyon nem megy, akkor glicerines kúpot használok, attól nem kell erőlködni!

Ne nyugtalankodj, nem lesz semmi baj!

Boldog babavárást!:-)26 hetes km

2010. ápr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a válaszokat!

Nem én érzem a magzatmozgást az UH-on látta az orvos. Az a baj, hogy ez már az 5. terhességem és a többi nem sikerült idáig, hogy látható és szívverése is van , múlhéten meg láttam picit mocorogni, még sosem jutottunk el. Ezért félek mindentől.

2010. ápr. 28. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!