Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy mondtátok el a párotok...

Ti hogy mondtátok el a párotoknak, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyan történetekre (nemrég olvastam valahol), hogy éjszaka keltette a párját valaki, mondva, hogy egy kis üdítőt hozhatna be neki. De nem is ő kívánja, hanem a baba a pocakjában.

Ilyen történetek érdekelnének :)



2016. nov. 8. 03:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hétvége volt, ő dolgozott reggel a gép előtt, elmentem "pisilni". Amikor visszaértem,letettem az asztalára az erős pozitív tesztet. Eltartott kicsit,amíg felfogta, nagy volt az öröm :) már pár hónapja vártuk
2016. nov. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egyutt csinaltuk, eloszor negativ lett. 4napra rá lett pozitìv, es egymasba borulva orultunk h sikeruuuult! Parom el is sorta magat!:)
2016. nov. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
akkoriban meg volt terheskonv. megmutattam neki. hat nem volt elragadtatva;-(((
2016. nov. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Theressita ***** válasza:
47%
Nekem a kolléganőm sztorija tetszik: képes volt kivárni a férje szülinapját, becsomagolni a pozitív tesztet és azt adni oda ajándékul. De ehhez ki kellett várnia két hónapot! :-) Mondta is, olykor ment megőrülni, hogy úgy elmondaná, meg hogy nehéz volt eltitkolni a rosszulléteket, de nem akarta elrontani a meglepit. "Őrült" csajszi! :-) (pozitív értelemben). Úgy mesélte, a férje egy darabig nézegette a tesztet, aztán egy finom mozdulattal letette az asztalra,átölelte és mindketten sírva fakadtak :-)
2016. nov. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
87%
Párom mondta hogy csináljak tesztet mert tuti terhes vagyok. Én meg mondtam neki hogy ki hogy biztos hogy nem. Megfog jönni fáj a hasam... Páromnak lett igaza! Pozitív lett a teszt. Éjszakás volt. Úgy keltettem fel.. Fél kómában rá kérdezz, hogy " Ez pozitív vagy negatív? " mondtam neki hogy pozitív.. Erre vissza kérdez, hogy " És te mit érzel? " mondtam neki hogy Nem tudom... Erre Ő. " Most még alszok és később Örülünk neki jóó? " Természetesen el mentem még 2db tesztért, hogy tényleg igaz e mert el se akartam hinni. Persze azonnal pozitívak lettek. ;) 31 hetes és 3 napos kismama vagyok
2016. nov. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mindkét esetben olyan izgatott lettem, hogy simán azonnal megmondtam személyesen. Szerettem volna a tesztet elrejteni egy kinder tojásban, de sajnos annyira szúrta az oldalam a dolog, hogy nem bírtam magamba tartani :)
2016. nov. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nálunk tudtuk mindketten hogy késik, megbeszéltük hogy veszek tesztet, megcsináljuk. Pont a névnapja reggelén csináltam meg az első tesztet. Ő még aludt, miután egyértelmű lett a két csík,finoman felkeltettem,elmondtam neki és megmutattam. 😄 Összeölelkeztünk és sírva fakadtunk mindketten. Egy nagyon szép reggelre ébredtünk. Másfél év próbálkozás után sikerült, most vagyunk 22 hetesek és kisfiúnk lesz, amit mindig is akartunk.
2016. nov. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
nagyon aranyos történetek :) gratulálok mindenkinek
2016. nov. 13. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!