Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek kb. másfél év korkülönb...

Akinek kb. másfél év korkülönbség van a gyerekei között, nem indult meg idő előtt a szülés amiatt, hogy a nagyot emelgette, cipelte?

Figyelt kérdés
Egy kicsit tartok ettől, mert a fiam most 13 hónapos, 10 kg és én 20 hetes vagyok a tesóval.
2016. nov. 9. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
A nagyot nem emelgettem már 13 hónapos korában, csak nagyon ritkán. Igaz, már 9 hónapos kora óta járt egyedül.
2016. nov. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk is ez van. En emelgetem de o olyan 9 kg lehet. Szerintem erezni fogod ha mar nem birod. En nem erzem egyenlore hogy barmi baj lenne ha felemelem. Raadasul megmagyarazni sem tudom neki hogy most nem lehet.

En arra lennek kivancsi hogy akinek ilyen kis korkulonbseg volt mennyire volt nehez az eleje? Milyen volt?

2016. nov. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én végig emelgettem a 10 kilós lányomat pl babakocsiba, fürdőkádba, ágyba, etetőszékbe ki-be, plusz babakocsit autóba ki-be, délelőtt-délután úton voltunk ráadásul nyáron, 40+5-re született a tesó.
2016. nov. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A két nagy között pont 2 év van, a középső és a kicsi között 17 hónap. Mikor a másodikkal voltam terhes, amint megemeltem a nagyot, megfájdult a hasam. Így leszoktam az emelgetésről, helyette közeli játszótérre mentünk gyalog, ha kellett, leguggoltam, megölelgettem. Mikor a harmadikkal voltam terhes, semmi ilyen problémám nem volt, mindkét nagyobbat bírtam emelni (a kisebbet persze többet). Nem indult meg idő előtt a szülés.
2016. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Remélem nálunk sem lesz gond.

Mindenkinek ment a zöld kéz.

2016. nov. 10. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!