Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kényelmes kismama nadrág...

Kényelmes kismama nadrág milyet érdemes? Vásároltam egyet, de valahogy nem jó. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vettem egy kismama nadrágot, aminek a pocak részénél az az anyag, ami rugalmas talán elasztán, nem pamut hatása van, passzé anyag, eléggé rásimul a pocakomra, zavar, mondhatni nyomja, pedig hihetetlenül nyúlik amúgy ha a kezemmel húzom. Még az első trimeszterben vagyok, szóval nincs óriási hasam, el sem tudom képzelni, hogy ha most zavar, mert eléggé rásimul a hasamra később nagyobb hassal kényelmes lenne..... Igazából ülésnél van gond, állva jó. A farmer kialakítása a derék résznél eléggé csípő fazon, szóval az a része jó és bő is, de lehet állítani gumival, de ez a pocakbetét nagyon testhez álló nem tudom nyúlik-e majd.

Szóval kinek milyen terhes gatya vált be, mást is zavart-e ez a pocakos rész?



2016. nov. 10. 16:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

C&A-ba vetten vastagabb farmer kismama nadrágot 12ezer volt az eredeti ára,de volt 2500as kuponom...én 5 honapos korban vehettem..."rendszeresen" hasznalom, ha utcára megyem. Nekem nincs semmi bajom vele, ennek is rugalmas,teljes pocakot beboritó bélése van.



Te hol vetted és mennyiért?

28hkm

2016. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Kismama boltban vettem.
2016. nov. 10. 18:52
 13/18 anonim ***** válasza:
80%
7-es, lehet kapni bélelt, vastag cicanacit is.
2016. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én vettem farmert meg az elején és nagyon kényelmes pamut a pocak része, ami miatt később nem szerettem az pont a csípő fazon miatt volt... ülő munkám volt és alul maga a farmer nyomta a hasam, pedig a pocak része extra jó volt nekem. Aztán a c&a-ban vettünk két textil nacit. Az egyik egy fekete dolgozni és egy nagyon rugalmas farmer hatású textil. Viszont mikor megvettem 6,5 hkm voltam mára a pocak részt lassan kinovom. Nagyon belenőtt a hasam pedig akkor nagy volt rám a pocak tartó most viszont a fekete meg mindig tökéletes és kényelmes. Nekem mindegyiknek puha pamut tartoja van és én nagyon örülök nekik. Mindet tudom meg mindig hordani, a farmert is csak az sokat ülve nem olyan jó.

Leggingset is szerettem, főleg nyáron és ősszel egy szoknyaval, amit nem is terhesen vettem de nagyon jól állt meg nagy pocakkal is🙂 Terhes leggigs is van alt a Lidl-ben. Csak én pont sose kaptam.

Üdv

35hkm

2016. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%

Én nem hordok nadrágokat hanem leggingseket hordok, van egy kismamás is tehát pocaknak is külön része van de nagy rám ott ezért betűröm és úgy már jó. Meg van sok sima leggingsem és nyúlnak annyira hogy rám jönnek így is.

Van továbbá kismama harisnyám de rájöttem hogy felesleges volt megvenni mert a többi harisnyám is nyúlik annyira hogy rájön a pocakomra. Szoknyákat pedig úgyis tudom hordani hogy nem a pocakomra húzom rá hanem alá. Egyedül arra kell nagyon odafigyelnem hogy a felsők ne legyenek túl rövidek mivel a pocakom felfogja.


31+4 hkm

2016. nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ezt a gatyát nem hordom, csak egyszer volt rajtam, majd átalakítom, kiszedem a pocakrészt és teszek másikat oda és úgy állítom ahogy nekem jó lesz :)

Valóban az ülés miatt lehet a farmer nem a legjobb választás, jó ötlet a leggings is, csak ahhoz nekem felsők is kellenek, mert nem nagyon van popsi alá érő felsőm, de lehet valami szövetes anyagú nadrágot nézek majd.

2016. nov. 14. 16:27
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha veszel fel kis szoknyát, nem fog átlátszani a feneked cicanaciban. ;)

[link]

2016. nov. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
A pocakos időszakban végig basanadrágot hordtam. Mivel free size könnyen alkalmazkodik a változó test vonalaihoz és nagyon kényelmes! A Spiri Shopban bőven találsz választékot!
2017. febr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!