Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak terhesen?

Mit csináljak terhesen?

Figyelt kérdés
Heti 3x tanfolyamra járok. Még egybe már nem tudok belekezdeni csak ősszel mert mindegyik fizetős. Reggel felkelek, összehajtogatom a száraz ruhákat, beindítok egy mosást, elpakolom a szanaszét hagyott dolgainkat, port törlök, seprek, felmosok a két szobában. A konyhában elmosogatok, elpakolom az edényeket. Elpakolok az asztalról, megfőzöm az ebédet utána még egyszer takarítok a konyhában. Délután átsuhanok a mosógépen,a zuhanyzón, a mosdón, a szekrényen, wc-t pucolok, seprek, felmosok mindenhol. Amíg szárad a kő meg a parketta, kimegyek az udvarra sepregetni, később kimosom a macska tálját, a felmosót és a vödröt. Este vagy tévézek vagy olvasok. Kéne még valami, ami leköt. Most néztem, hogy jó lenne megtanulni horgolni, varrni. Indul Miskolcon ingyenes horgoló tanfolyam amihez csak fonal kell de nem tudom mennyibe kerül egy gombolyaggal. Meg egy varró tanfolyam, de az 22 e ft arra most nincs pénzem. Zumba ilyesmi kilőve. Mi jöhet még szóba? Nyugdíjas programokat ajánljatok. Már a régi társasjátékaimat és kirakósaimat is hazahoztam, hogy majd, ha esik, akkor azokkal játszunk. Jövőre nem lesz gond mert az estis suli mellett járhatok majd még egyre ingyen plusz Noémi is itt lesz már velem, de addig mondjatok már valamit, hogy mivel kössem le magam. Ma már zoknikat pároztattam 😀
2016. nov. 12. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk olvass,fejts rejtvényt napközben is.

Vagyha ennyire jól vagy akkor miért nem dolgozol?

2016. nov. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem engedi a munkahelyem. Kosz,por,vegyszerek,pakolás,álló munka. Inkább Noni egészsége. Most elkezdtem angolt tanulni. Az a tervem, hogy végigveszem a könyvet, mindig feladok magamnak tíz szót, aztán amikor úgy érzem elmegyek egy gyorstalpalóra. Sok mindent szeretek csinálni, hiperaktív vagyok de ez jellemző a családomra. Keresztlányom dobol, gitározik, úszik, kitűnő tanuló. Én logisztikára járok, de nem tanítanak angolt innen jött az ötlet.
2016. nov. 12. 17:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Az intenzív nyelvtanulás jó ötlet! Most van időd rá.

Esetleg kezdd el nézni a kedvenc sorozatod is feliratosan vagy angolul. Később nem sok időd lesz nyugodtan filmezni. :)

Most aktuális: csinálj karácsonyi díszeket. Jövőre nagyon fogsz örülni, ha vannak nem törékeny díszeitek. ;)

2016. nov. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vezess terhesnaplót, rendezgesd a baba szobát, a ruháit, próbálj ki új recepteket.
2016. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Főzni főzök. 😆 Heti menütervet készítek az alapján járunk vásárolni. Az is leköt, hogy megnézem az akciókat és az alapján állítom össze a menüt. Keresztrejtvényt fejteni nem szeretek. Olvasni igen de most nem tellik ebben a hónapban új könyvre. Pedig érdekelne az új Harry Potter! Sorozatot nem n3zek nincs türelmem hozzá. Inkább filmeket... már megnéztük a 2016-at. 😀Ez az angol leköt majd szerintem ingyenes és hasznos. Babanaplót nem tervezek csinálni, majd egy kis emlékpalettát a fényképekből és idézetekből. De max két oldalasat.. spórolunk, így blogot vezetek arról, hogy hogyan lehet megélni és félretenni minimálbérből... de ez egy fél óra minden nap... hiperaktív vagyok így egy nap akár ezermillió dolgot meg tudok csinàlni.
2016. nov. 12. 18:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Olvasni tudsz pdf-et is, én is azt teszem.


Valami sport, mozgás?

Sétálj, ha nagyobb városban élsz akkor a számodra ismeretlen részeken.

2016. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Inkább séta. Ti miket csináltok amúgy?
2016. nov. 12. 20:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Én könyveket nem vásárolok, hanem kiveszem könyvtárból. Beiratkozni pár ezer forint.
2016. nov. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretem :D Régen mindig elfelejtettem visszavinni. Inkább veszek meg jobb az, ha nem fogják előttem huszonakárhányan.
2016. nov. 13. 05:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!