Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan szedése mellett is...

Utrogestan szedése mellett is barnázás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, már egy hete szedek Utrot, de azóta is barnázok. Valaki volt már így? Mi lett a vége? A dokim azt mondta, hogy amíg nem erősödik vagy nem görcsölök, addig nem kell bemenjek. 6 hetesen csupán 2 mm volt a crl, de volt már szívhang. 1 hét múlva kell csak visszamenjek, de már nem bírom idegekkel. Most 7 hetes vagyok.

Válaszotokat előre is köszönöm!

Kérlek írjatok ha volt hasonló élményetek!



2016. nov. 14. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Az utrogestan akkor segithet, ha progeszteron hiany van. Ha nem neztek meg a progiszintedet, csak felirtak a gyogyszert, akkor egyaltalan nem biztos, hogy hasznalni fog barmit is.

Azert irjak fel, mert max nem hasznal, de artani nem szokott.

En is kaptam a legutobbi terhessegemnel, pedig a progeszteronom rendben volt, de volt elotte vetelesem es a kovetkezo terhesseg ismet rosszul fejlodott. De nem is tortent semmi tole, ugyanigy megkezdodott utro mellett a pecsetelo verzesem es veteles lett.


De volt olyan terhessegem is, amit siman gond nelkul kihordtam 12. angyon eros verzes es azt koveto ket hetnyi verzes, barnazas ellenere. Akkor nem kaptam utrogestant, hanem rutascorbint kellett szednem.

Neked ezt nem javasolta az orvos? Nem csodaszer ez sem, de ha esetleg hematoma, vagy nehany elpattant er okozza a verzest, akkor jo szedni, mert erositi az erfalakat.

Minden jot neked!

2016. nov. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rutascorbint is szedek 3x2-őt. Bekönyörögtem ma délutánra magam a dokihoz, sajnos még csak a kórházban néztek meg, kb 10 mp-ig. Remelem nem lesz semmi gond! Az embrió méret is nagyon zavar, és mindenki csak a száját húzza, hogy majd meglátjuk :(
2016. nov. 14. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:

A crl miatt azert nem kell annyira aggodni, mert 2 mm a 6 hethez kepest kb 3 mm, azaz kb 3 nap csuszast jelent, azt hiszem. Ha esetleg nem tudod napra pontosan a peteeresedet, akkor ennyi elteres konnyen lehet akkor is, ha minden rendben van. En pl tudtam a peteerest, koran lett pozitiv tesztem is es 6 hetesen 3 naposan par mm-es ures petezsak volt, ami jo indulattal 5 hetes terhesseg. Nah, akkor a masfel hetes csuszas mar nem fert bele, tudtam, hogy baj van.

Ha esetleg hematoma miatt vereztel, akkor az tarthat meg egy darabig, amig a hematoma ki nem urul, fel nem szivodik.

Ird majd meg, hogy mit latnak ma. Drukkolok!

2016. nov. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, most értem haza a dokitól, és minden rendben :) CRL: 10 mm, barnázást a doki sem tudja megmagyarázni, nem lát semmit.
2016. nov. 14. 19:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jo hir, orulok hogy minden rendben van. :)
2016. nov. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!