Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhes vagyok, mit...

Hány hetes terhes vagyok, mit jelent amit írt a doki?

Figyelt kérdés

Okt.19 én voltunk együtt.

Nincs mensim. De ezelőtti hét csütörtökön halvány pozí lett a tesztem tegnap voltam nőgyógyásznál.

Azt mondta van 3mm-es petezsákom de nem írta a papira illetve azt se hány hetes vagyok csak ezt:

Kp. tág hüvely,folytatásban valamivel nagyobb uterus. Szabad környezet. Douglas nem ledomborított. Gravid uterusban cystikus képlet,ami korai terhességnek megfelelhet.


2016. nov. 15. 13:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
Majd az ultrahang méretek alapján besaccolják
2016. nov. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem áll rajta az, h hany hetes lehetsz. Az valahogy igy nèzne ki

: Grav.9 (ez csak egy pelda) az enyemre ez volt irva, ami 9hetest jelentett.

Neked csak az van rajta , hogy felritkulas van (azt hiszem ) es hogy ugy tunik terhes vagy, de nem jelenti ki hogy az is vagy!

2016. nov. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Bocsi elobb elkuldte.

Szoval nincs kijelentve, mivel meg nem lat embriot :) , nem minden orvos szamol , amig nincs embrio, maximum uh. Mondja majd meg! :)

2016. nov. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy az nincs rajta kedves kettes :) azt ki hagytam hogy a doktor úr nekem ki jelentette ön terhes. Azt mondta jövő héten kontroll és meg látjuk hogy fejlődik a gyerek. csak nem értem ezt a mondatott: Douglas nem ledomborított. Gravid uterusban cystikus. Kb 4hetes lehetek ha jól számoltam
2016. nov. 15. 13:11
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"cystikus képlet,ami korai terhességnek megfelelhet."-lát valamit ami ciszta vagy terhesség, még túl korán van, és nem látta rendesen mi az, így még nem igazolt a terhességed.

Gondolom 1-2 hét múlva vissza kell menned.

2016. nov. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Utolsó mensesed első napja?


[link]

2016. nov. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
3-4 hetes lehetsz. 6 hetesen mar várható szivhang. Sok sikert!
2016. nov. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha csak oktober 19-ei egyuttletbol lehetsz terhes, akkor kb 6 hetes lehetsz. Normal esetben az utolso mensi elso napjatol szamoljak, amihez 2 hetre van peteeres egy 28 napos ciklusnal, tehat a terhessegi kor a fogantatastol eltelt ido, plusz 2 het. Ha nem foganhatott maskor, csak okt 19-i egyuttletbol, akkor max holnap lehetsz 6 hetes, de a spermiumok atlag 2-3 napot meg kibirnak bent, ha addig megrepedt a tuszod, akkor is legalabb 5 het 3-4 napos terhessegrol lehet szo.

Ehhez is kicsinek tunik a petezsak, de rendben is lehet siman. Egy het mulva mar latszani fog jobban.

2016. nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
kedves hatos nincs mensim. Ha az együtt létöl számoljuk akkor négy hetes vagyok ahhoz képest jó a 3 mm. azt olvastam.
2016. nov. 15. 14:52
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted azt, hogy nincs mensid? Valami betegség áll a háttérben?


Az első 12 hétben az UH méret alapján saccolgatnak, mindig más kort írtak ez alapján.

Igazából az a mérvadó amit mensiből számolnak. A szülés várható dátumát is abból számolják ki.

De neked nyilván az UH alapján fogják kalkulálni.

2016. nov. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!