Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kérdésem: válhat e egy...

A kérdésem: válhat e egy "rendesen" induló terhesség méhen kívüli terhességgé valami folytán? És ha igen, akkor minek lehet ez az eredménye?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
nem nem válhat.
2010. ápr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem válhat, ahol a baba megfogant, ott is marad.
2010. ápr. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek van igaza, nem válhat.
2010. ápr. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem volt sajnos mehen kivulim:( a baba sosem a mehben fogan, hanem megfogsn es utana kezd el levandorolni a petevezeteken keresztul a mehbe, majd ott beagyazodik. Ha valamiert nem tud lejutni, elakad utkozben, akkor az mehen kivuli lesz. Nekem ez tortent, elakadt a petevezetekemben es ott kezdett el fejlodni, majd egy rovid ido utan (6 hetes voltam) mar kicsi ott hely es nekem pl szetrepesztette a petevezeteket es beverzett a hasam, azonnal mutottek. Tobbnyire vannak elojelek, barnazgatas, verzes, es ha meg idoben eszre tudjak venni, akkor csak azt a Kis darabot vagjak ki, nekem az egesz petevezeteket el kellett tavolitani... De most ujra babat varok, 40+ 3 hetes:) remelem tudtam segiteni es csak kivancsisagbol kerdezted es nincs ilyen problemad. Ha voltal mar uh- on es latszott a petezsak a mehben, akkor nincs baj. Vagy pl nekem a dokim a mehem meretebol is meg tudta most mondani mar 5 hetesen, hogy minden ok.
2010. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért, te így jártál?
2010. ápr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert sajnos nekem is volt méhen kívüli terhességem, néhány hete műtöttek. És azért kérdezem itt, mert élő szóban még nem volt erőm megkérdezni az orvosomtól, sőt, eddig nagyon utána olvasni sem voltam képes... még.

Viszont emlékszem konkrétan mikor volt az, amikor úgy éreztem, hogy elvetéltem (persze azóta tudom, hogy a méhen kívüli terhesség miatt kezdtem el vérezni) ez motoszkál a fejemben... A műtét meg csak rá egy hónapra volt, akkor vették észre.

Köszi a válaszokat, a méhen kívüli terhességet megélt kismamának pedig gratulálok a mostani várandósságához! :)

2010. ápr. 30. 13:52
 7/7 anonim ***** válasza:

szia!

negyedik válaszolo vagyok! Sajnálom ami veled történt, és tudom, most nagyon fáj és semmi nem nyugtat, de hidd el, lesz még neked is egészséges terhességed! Én sokáig nem tudtam feldolgozni a dolgot, sőt, végig rettegtem ezt a terhességet, főleg az elején, pedig minden eredmény tökéletes volt most végig! Az vigasztaljon, hogy a probléma okát is valószínüleg megszüntették és simán lehetsz még terhes! Nekünk elsőre összejött a baba most, pedig csak egy petevezetékem van már! Még annyi, hogy oka annak, hogy elakad lehet az is, hogy korábban, akár fiatal lány korodban volt esetleg egy felfázásod, amit vagy nem vettél észre, mert tünetmentes volt, vagy nem törödtél vele és keletkezett egy heg a petevezetéken. és mikor a baba próbált átkelni rajta akkor túl szűk volt neki a vezeték és elakadt... próbálj nem szomorkodni, bár tudom nehéz, de fontos, hogy a következő alkalommal majd ne legyék tiszta para! kitartás

2010. ápr. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!