Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben lévő...

Első trimeszterben lévő kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Várjátok már a végét, vagy élvezitek a terhességet?

Első vagy többedik terhesség? Ki min volt már ?

Mondtátok már valakinek?



2016. okt. 29. 06:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Harmadik terhességem és várom is a végét meg nem is! :) Szeretem ezt az állapotot,viszont tegnap visszatért a hányinger ez elég kellemetlen... Első két terhességemnél semmi tünetem nem volt. 9+6 hetes vagyok, így eddig csak az első laboron voltam, meg 2x orvosnál. A család és a közeli barátok már tudják, illetve azok az emberek akik tudták, hogy tervezzük a harmadikat és esetleg rákérdeztek, hogy sikerült-e. :)

És Te kedves kérdező hogy vagy? Első baba? Tünetek? Mesélj Te is! :)

2016. okt. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én 10+5 napos vagyok.

3. terhesség. Én várom a végét. Hányinger, hányás, ételek kivánása stb. Én még 1x voltam uhn mikor megállapitották a terhességet. Jövőhéten megyek vérvétel beutalóért meg a 12. hetes uhra már van időpontom.

Nagyon fáradt vagyok egyébként es sajnos azok közé tartozom akik nehezen viselik a sok -sok hormont.

2016. okt. 29. 06:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a férjem, hogy ha az első terhességnél is ilyen lettem volna, akkor nemhogy harmadik, de második se lett volna! :D Nagyon nehezen tud elviselni. Ennél a terhességnél, most minden tünetet megtapasztalhatok. :D
2016. okt. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nálunk is igy van! Elviselhetetlen vagyok ilyenkor sajnos, de mondtam ennyi volt 3 gyerkőc utána gyógyszert iratok. :)))))

Sokszor irigylek/eltem másokat terhesen hogy csak kacagnak, élvezik meg egy deka se megy rájuk. Én meg kinlódok, émelygek, hányok minden napom túlélés annyira rosszul vagyok és még ennek tetejébe a nem túl fogyis szemét kaja esik jól.

2016. okt. 29. 07:18
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi négyet szerettünk volna, de sajnos nem lehet több...

Én már az első perctől CH diétát tartok, mert nagyon hajlamos vagyok a hízásra, így mielőtt elkezdtem volna hízni, diétázok. Első terhességemnél a lányommal 26 kg-ot híztam... Nem volt egyszerű leadni. :D

De akármilyen nehéz, akármennyire is elhízok majd a végére, a lényeg az,hogy egészséges legyen, és ne legyen semmilyen komplikáció a szülésnél, mint a fiammal...

2016. okt. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mi az a ch diéta?

Miért nem lehet 4.?

2016. okt. 29. 07:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Szénhidrát diéta. Hogy csak meghatározott mennyiségű szénhidrátot (pl. 160g vagy 180g) visz be egész nap, megfelelően elosztva.

Leginkább terhességi cukrosok szokták ezt az étrendet tartani.

2016. okt. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Értem.

Mi az oka annak hogy nem lehet 4. baba?

(Ha nem vagyok túl indiszkrét)

2016. okt. 29. 09:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Második baba. Eleinte nehezebb volt, mint az elsővel, de ez nálam csak fáradtságban nyilvánult meg, illetve heti 1-2 délelőtti émelygésben. Ezt a terhességet jobban élvezem, mint az elsőt, mert látom a nagylányon, hogy mi lesz belőle. :)

Mindenki tudja nagyjából, nem titkolom, elsőt sem titkoltuk, semmi sem múlik rajta. Jövőhéten megyek laborra, 12.heti uh-ra, prenatestre.

2016. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, eddig nem voltam gép közelben.

Azért nem lehet negyedik, mert ez a mostani a harmadik császárom lesz (előző terhességem 33+5 hetesen sürgősségi császár lepényleválás miatt), azonkívül az ötödik hasi műtétem, így felajánlották az elköttetés lehetőségét...

2016. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!